ماریو دراگی ، شب در Città della Pieve: به همین دلیل است که او پس از مشورت به دهکده عمبریا بازگشت

[ad_1]

شب دیگری در خارج از رم برای رئیس جمهور نخست وزیر مسئول ماریو دراگی سپری شد. کجاست؟ به سیتا دلا پیوو ، دهکده ای در امبریان که بیش از ده سال پیش برای یک “مکان خوب” و در 150 کیلومتری پایتخت انتخاب شده است.

پس از اولین روز رایزنی در مونتچیتوریو با نیروهای سیاسی برای تشکیل دولت جدید ، شب گذشته رئیس سابق بانک مرکزی اروپا به دهکده مورد علاقه خود بازگشت. تصمیم برای بازگشت به آمبریا هر شب ، در پایان مذاکرات ، ممکن است ناشی از صلح و آرامشی باشد که توسط دهکده امبریا فراهم شده است.

طی یک سال گذشته ، دراگی به طور دائم با همسرش ، در حدود یک کیلومتری سیتا دلا پیوو ، در ویلایی در وسط فضای سبز ، که در سال 2009 برای گذراندن تعطیلات خریداری شده بود ، زندگی می کرد. در سالهای اخیر روابط با این کشور تقویت شده است، تا حدی که در خیابان های Città della Pieve مردم اکنون او را تقریباً “یک همشهری” می دانند ، که اغلب برای شرکت در Palio dei Terzieri یا چند پیاده روی در حومه شهر در خیابان های مرکز خرید تاریخی ظاهر می شود.

نخست وزیر مسئول بیشتر سال 2020 را در پناهندگی خود گذراند ، اما با حضور در موارد نادر عمومی ، دلیل اصلی آن مقررات ضد Covid بود.

در همین حال ، امروز نیز روز دراگی برای دومین روز جلسات پر از درگیری در رم است. تقویم شامل جلسه ای با گروه خودمختاری سنا در ساعت 11 ، از 11.45 تا 12.30 با گروه Liberi e Uguali ، از 12.45 تا 13.45 با Italia Viva است.
در بعد از ظهر از ساعت 15 تا 16 تقابل با برادران ایتالیا ، از ساعت 16.15 تا 17.15 با Pd و از 17.30 تا 18.30 با Forza Italia.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *