مارادونا ، کمی قبل از مرگ وی یک فیلم کوچک ظاهر می شود: “من کبود شده ام”

[ad_1]

پس از عمل و چند روز قبل از مرگ وی ، فیلم جدیدی از دیگو آرماندو مارادونا ظاهر شد. کمتر از سه ماه پس از مرگ وی ، و در تحقیقات ، که باید تعیین کند سهل انگاری از سوی پزشکان معالج وی وجود داشته است ، یک فیلم جدید وجود دارد که در آن قهرمان آرژانتین دکتر لئوپولدو لوکه را مخاطب قرار می دهد. مارادونا که با شریک زندگی سابق خود ، ورونیکا اوژدا ، به آشپزخانه آپارتمان تیگر (جایی که بعداً درگذشت) منتقل شد ، گفت: “من کبود شده ام ، اما اشکالی ندارد.”

مارادونا به آرامی صحبت می کند و بعد از جراحی هنوز یک باند روی سرش دارد تا هماتوم ساب دورال مغز را برطرف کند. آرژانتینی که سپس به دکتر سلام کرد ، گفت: “شما می دانید که من صمیمیت را دوست ندارم ، اما وقتی با افراد خوبی هستم از لانه خود بیرون می آیم.”

رقم لوک در کانون توجه محققان قرار دارد و صدای منتشر شده در روزهای اخیر ، که در آن جراح مغز و اعصاب از زنگ های تحقیرآمیز برای صحبت در مورد مارادونا پس از شنیدن مرگ وی استفاده می کند ، باعث ایجاد حسی شد. گزارش های جدیدی منتشر شده است و این بار لوک به سختی درباره ژان ، یکی از دختران مارادونا صحبت می کند که اصرار داشت در یک م beingسسه تخصصی پذیرفته شود و از او به عنوان “یک احمق وحشتناک” یاد شود.

و طبق گزارش های Olè ، محققان سیگنال های صوتی دیگری نیز دارند که شخصیت جنجالی لوکو را در سرتاسر ماجرا تأیید می کند و یک “تصویر وحشتناک” را تعریف می کند.

و پس از اظهارات سرآشپز آرژانتینی ، رومینا میلاگروس رودریگز “مونونا” تماس گرفت که در مورد “خسته” مارادونا ، که “می خواست تنها باشد ، استراحت کند و احساس راحتی کند ، به رسانه های آرژانتین گفت. او به اندازه کافی گفت ، مردم اطراف او را دیوانه کردند ، “حتی برادرزاده او جانی اسپوزیتو ، پسر خواهرش ماریا ، و در میان وفاداران تبت در مصاحبه با Vino para Vos ، او در مورد مارادونا صحبت می کند ،” که دیگر چیزی نمی خواست. ” . به گفته اسپوزیتو ، “او دیگر نمی خواست زندگی کند. اجازه نمی داد به خودش کمک شود. من نمی فهمم چرا؟ شاید به این دلیل که دیگر نمی توانست توپ را لگد بزند. “
در همین حال ، طبق گفته روزنامه آرژانتین La Nacion ، روانپزشک آگوستینا کوزاچف به ایدئولوژی نادرست متهم شده است. ادعا می شود که پزشک نزدیک به لوک گواهی جعل کرده است که بیمار وی “با توجه ، از نظر زمان و مکان مراقب شخصی بوده است”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *