لاتزیو دربی پیروز شد ، رم با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد: دبل ایموبیله و گل لوئیز آلبرتو

[ad_1]

لاتزیو دربی را با نتیجه 3 بر صفر مقابل رم به پیروزی رساند: با پیش بینی هجدهمین مسابقه سری A ، آنها در پانزدهم با ایموبیله و در بیست و سوم با لوئیز آلبرتو گلزنی کردند. سپس اسپانیایی با شوت از راه دور زیبا در 67 ضربه پرتاب را به ثمر رساند.

“Derby del Kupolon” شماره 175، اولین دربی بدون تماشاگر ، دربی رومی “آلمان زدایی” (فقط پلگرینی در بین بازیکنان زمین در پایتخت متولد شد) توسط اعضای بیانکو برنده شد. دوازدهمین گل Immobile در دقیقه 14 بازی را بلافاصله به کنار Biancocele هدایت کرد. دو برابر شدن لوئیز آلبرتو شب بدی را برای دفاع از رم و به ویژه ایبانز رقم زد که اشتباهات او منجر به دربی ژالوروسی شد.

در نیمه دوم ، لاتزیو فرصت های دیگری داشت و رم کمی پیشرفت کرد. اما مهار بازی در دست لاتزیو ماند. و بعد از اقدام لازاری ، مردی كه سه گل لاتزیو را آرام كرد ، لوئیز آلبرتو بازی را تعطیل كرد. پیروزی تیم اینزاگی (که برای بیستمین بازی متوالی یک گل به ثمر رساند) این فصل را تا حدودی “اصلاح” کرد ، که تاکنون در لیگ کمی ناامید کننده بوده است. در همان زمان ، او بالهای بلند جیالوروسی را قطع کرد ، در حالی که نتوانست در یک مسابقه برابر حریفان بسیار برنده پیروز شود و در این دربی تقریباً پیشی گرفت.

تیم Fonseca هم اکنون می تواند توسط تعقیب کنندگان پیشی گرفته یا در جدول رده بندی قلاب شود ، در حالی که خود لاتزیو در جدول رده بندی گامی به جلو برداشته است اما هنوز در منطقه لیگ قهرمانان حضور ندارد.

سیمونه اینزاگی و پائولو فونسکا ترکیب هایی را که با پارما و اینتر روبرو شده بودند را تأیید کرده بودند. مربی لاتزیو پس از یک سال استراحت ، لولیچ را به نیمکت رسانده بود. در ابتدا ، لاتزیو بیشتر حالت عمودی پیدا کرد ، در حالی که به نظر می رسید رم بیشتر دریبل زدن ، اغلب عقیم است. تعادل قابل توجهی در طی یک ربع ساعت با لغزش ایبانز در منطقه بر هم خورد. لازاری توپ را گرفت و آن را به ایموبیل داد که توپ را کیسه کرد. واکنش جیلوروسی خیلی مشخص نبود.

و بنابراین در دقیقه 23 لازاری از مارک ضعیف ایبانس استفاده کرد و توپ را به سمت راست لوئیس آلبرتو پاس داد و او آن را در گوشه سمت راست پو لوپز قرار داد. شاید موقعیتی از کایسدو در مقابل دروازه بان رم وجود داشت که باید مورد بررسی قرار بگیرد اما وار دخالت نکرد.

جیالوروسی در پایان نیمه اول بالا رفت اما تنها ضربه رم از مخیتاریان به خوبی تنظیم نشده بود. با پشت سر گذاشتن پالگرینی و اضافه شدن پدرو ، رم زنده تر است ، حتی اگر لازاری با پیش بینی های خود بازهم دفاع از جالوروسی را دشوار کند. هنوز هم میلینکوویچ و کایسدو به دنبال این سه نفر هستند. هنگام شلیک به ایموبیل که آزاد شده بود ، پائولو لوپز پس انداز کرد. به طور خلاصه ، برتری و گل سوم در دقیقه 22 توسط لوئیس آلبرتو در گوشه ای از کرنر پس از حمله دیگر لازاری و پاس گل آکپا آکرو.

در فینال ، رینا تجربه ژکو را خنثی می کند. دربی در نهایت گفت که اشتباهات دفاع جلوروسی در نیمه اول سرنوشت ساز بود. ایبان بد ، اما همه بد. در خط هافبک ، لاتزیو ویژگی بیشتری از خود نشان داد. رم بلامنازع. با ورود پدرو تا حدودی پیشرفت کرده است. در مرحله حمله ، لازاری مرد تعیین کننده در میان سلولهای بیانکو بود. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *