لئوناردو Sciascia ، نویسنده بیگانه 100 سال بعد به Sky Arte گفت

[ad_1]

در تاریخ ایتالیا شایعاتی مبنی بر کم رنگ شدن زمان وجود دارد. صد سال پس از تولد لئوناردو شیاسیا، به نظر می رسد عمق نویسنده Rakalmuto به دلیل دید واضح او از واقعیت و وضوح اخلاقی ناشی از سخنان وی ، درحال افزایش است.

مستند “لئوناردو شیاسیا”. این نویسنده بیگانه که برای اولین بار جمعه 8 ژانویه ساعت 21.15 از Sky Arte (کانال های Sky 120 و 400) پخش شد ، این موضوع را به ذهن خطور می کند که او با منطق ایتالیایی بیگانه است زیرا ناهنجاری است. این فیلم به نویسندگی مارکو سیریلو ، به کارگردانی سیمونا ریسی ، با صدای روایی ژول دیکس ، در چهار بخش – سیسیل ، سیاست ، دین ، ​​زرد – که خلاصه ای از دنیای بیوگرافی ، ادبی و سیاسی نویسنده است و عناصر روشنگری او را بازسازی می کند ، تقسیم شده است. همراه با معادن گوگرد سیسیلی ، اما دارای ارزش جهانی است. با چشم انداز وی ، Sciascia در واقع در جستجوی پیگیر بالاترین معنای مدنی ، یک فصل طولانی و پر دردسر در تاریخ ایتالیا ، بین پرونده Moro ، ناپدید شدن Etore Majorana ، مافیای و ضد مافیای ، کلیسا عبور کرد.

Sciascia در حالی که در مورد فاشیسم ، تولد جمهوری ، سازش تاریخی و تفتیش عقاید مقدس اسپانیا صحبت می کرد ، پیروز شد و بر زمان خود غلبه کرد ، او با هر آنچه گفت و تحقق یافت ، بیگانه ماند ، اگرچه او ظاهرا در استان سیسیل ، سیسیل دیگر زندگی می کرد ، که – دوباره – بقیه ملت را روشن می کند. در فیلم ، صدای خود Sciascia است – که در مورد خودش و ارتباطش با نویسندگی صحبت می کند – به فلوویو ابوت ، روبرتو آلایمو ، روبرتو آندو ، جوزپه آیالا ، اما بونینو ، فیلیس کاوالارو ، ماتئو کلورا ، فرانکو کوردلی ، جوزپه لئونه ، گائتانو ساوالریو ، آنتونیو می پیوندد. ویتوریو ساگاربی ، امانوئل ماكالوزو ، لئولوكا اورلاندو و مارسل پادووانی – و با خانواده اش آمیخته شده و پرتره یك مرد معمولی و خارق العاده را به هم می رساند. لئوناردو شیاسیا. Alien Writer محصولی از Sky Arte و 3D Produzioni است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *