قهرمان بنینی ونیز را کشف می کند: شیر طلایی برای دستاوردهای زندگی

[ad_1]

ونیز 78 آغاز می شود. در حضور سرجیو ماتارلا ، رئیس جمهور جمهوری – که با تشویق و تشویق و استقبال گرم – و داریو فرانچسکنی ، وزیر فرهنگ ، با روبرتو بنینی شیر طلایی برای دستاوردهای زندگی ستاره جشنواره فیلم ونیز در 11 سپتامبر توسط هیئت داوران به ریاست بونگ جو هو کره ای آغاز شد ، اسکار کارگردان فیلم Parazite شیر طلایی 2021 را اهدا می کند.

نسخه ای از انتظارات زیاد برای انتخاب فیلم های طولانی مدت (از دون فروخته شده توسط دنی ویلنوو تا سورنتینو جدید E ‘o stato la mano di Dio) و جو در لیدو ، مملو از افراد معتبر ، 9000 نفر از همه در سراسر جهان در مقایسه با 6000 “شجاع” سال گذشته در یک بیماری همه گیر کامل ، که باعث می شود باور کنیم که سینما واقعاً می تواند دوباره از اینجا شروع شود.

“من عاشق ماتارلا هستم ، دوست دارم او را در آغوش بگیرم و چند سال دیگر بمانم.” و دوباره: ” لئو؟ من سزاوار یک بچه گربه بودم ، “بنینی غیرقابل توقف می گوید و توضیح می دهد که وقتی فهمید که قدم در رومبا برداشته است ، هنوز برهنه بود. “با هیجان از دریافت شیر ​​برای دستاوردهای مادام العمر ، با استقبال بی نظیر تماشاگران روبرو شد.

او می گوید: “این یک احساس نیست ، بیشتر است ،” من احساس عشق می کنم و دوست دارم به عقب برگردم ، تا ده برابر آن را انجام دهم. ” سپس آخرین تقدیم لمس کننده: “”من نمی توانم شیر را به نیکولتا تقدیم کنم: او مال او استبه من دم خود را ، بال استعداد شما راز جذابیت زنانگی است. شما نور ساطع می کنید عشق در نگاه اول ، واقعاً از نظر ابدی. به طور خلاصه ، یک گشایش احساسی قوی برای این جشنواره. اگر آنها یک “حباب” دو هفته ای باشند (گویی متعصبان سرسخت سالن در اینجا با محو شدن گیشه متمرکز شده بودند) ، این بعداً مشخص می شود که فیلم گیشه به سینماها می رسد ، جعبه تست دفتر است.

واقعیت این است که امیدها از اینجا بسیار زیاد است ، یک چیز ونیز رستگاری و رستگاری، در سالن بزرگ مراسم افتتاحیه تعیین شد. وزیر امور خارجه گفت: “این یک لحظه طلایی برای سینمای ایتالیا است و در ونیز کار خود را انجام خواهد داد. یک راه اندازی مجدد واقعی از ونیز وجود دارد! وقت آن رسیده است که کسانی که عاشق سینما هستند با بازگشت به سینماها آن را ثابت کنند.” فرهنگ. ، داریو فرانچسکا وارد اتاق می شود. در رژه فرش قرمز لباسهای بسیار مطلوب روشن ، بژ ، برای ایزابل هوپرت ، گلدوزی شده ، و آستینهایی برای آلبا رورواچر ، که به همراه همسرش ساوریو کوستانزو ، عضو هیئت داوران وارد می شوند.

همچنین لوکا گوادانینو و جین کامپیون که با نیکولتا براشچی دست به دست می شوند ، حضور داشتند. چمپین در صعود به روی صحنه گفت: “ما به روبرتو بنینی نیاز داریم ،” روحی بی گناه که ما را به لذت زنده و عاشق بودن باز می گرداند. ” در خانه بنینی ، شیر یک حیوان خانگی است که با نیکولتا ، بئاتریس او ، مشترک است.

در همین حال ، روز اول با یک فیلم هیجان انگیز و تاثیرگذار آغاز شد: موازی های پدرو آلمودوار با پنه لوپه کروز در آنچه او “سخت ترین نقش من” توصیف می کند. در هفتمین فیلم با کارگردان اسپانیایی ، او مادری ناقص است ، مایل اما دور از قوانین در یک داستان قدرتمند ، که با آشنایی اتفاقی بین دو زن در بیمارستان که در حال زایمان هستند آغاز می شود (یکی از پنه لوپه های ثابت شده است) عکاس ، دیگری آنا خردسال است ، که نقش میلنا اسمیت را بازی می کند ، از والدین به والدین می پردازد) تا جهان زن را در تضادهای معاصر خود مورد خطاب قرار دهد.

و نه فقط این: در مدرسه موازی (در سینما با وارنر در 28 اکتبر) آلمودوار به یک موضوع قوی تاریخی می پردازد ، حافظه و داستانهایی با گذشته ای که کشورش هنوز تا حدی انجام نداده است ، این هزاران نفر از جنگ داخلی ناپدید شدند. (معروف ترین آنها شاعر فدریکو گارسیا لورکا است که توسط فرانسویان کشته شد ، در گور دسته جمعی انداخته شد و بقایای آن هرگز نبش قبر نشده است). آلمودوار می گوید: “پس از 85 سال ، ما به نسلی از نوه ها و نوه های نوه ای رسیده ایم که هنوز نمی دانند اجساد اجدادشان کجاست.”

پنه لوپه کروز ، که همچنین با یک فیلم رقابتی دیگر ، رقابت رسمی با آنتونیو باندراس و اسکار مارتینز ، به کارگردانی ماریانو کوهن و گاستون دوپرات ، برای جام ولپی شرکت می کند ، تفسیری از آنا مگانی در فیلم آلمودوار ارائه می دهد. “هر بار که یک هدیه است ، برای یک سفر شدید و هیجان انگیز بروید. وقتی او قطعه ای را به من پیشنهاد می کند ، فکر می کنم” این مرد معجزه دیگری نوشته است. ” نیازی به گفتن نیست ، این مورد مورد انتظار ترین تماس تلفنی است. “

اگر آلمودوار ونیز 78 را افتتاح کند ، فیلم دیگر آن روز فیلم Les Promesses اثر توماس کرویتوف است که افق ها را باز کرد. شخصیت اصلی ایزابل هوپرت ، شهردار حومه پاریس ، جاه طلب ، تحت سلطه جذابیت قدرت در پشت فضای عدالت و شفقت رای دهندگان حومه اش است که در یک ساختمان آپارتمانی فرسوده زندگی می کنند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *