قهرمانان و لیگ اروپا در آسمان به مدت سه سال: 403 بازی در هر فصل

[ad_1]

اسکای حق سمعی و بصری پخش 121 مسابقه از 137 مسابقه فصل لیگ قهرمانان را برای دوره سه ساله 2021/2024 بدست آورده است. و همه 282 بازی در هر فصل لیگ اروپا و کنفرانس های لیگ اروپا ، دوباره برای دوره سه ساله 2021/2024.

بنابراین ، آنها خواهند بود در مجموع 403 مسابقه برای هر یک از سه فصل قهرمانان ، لیگ اروپا و رقابت های جدید کنفرانس لیگ اروپا، که Sky قادر به پخش از استادیوم های اروپا خواهد بود، از جمله سه فینال. Sky Sport – در یادداشتی خوانده می شود – “رویای اروپایی تیم های ایتالیایی و سایر باشگاه های بزرگ اروپا را با فناوری های با کیفیت و ابتکاری که چشم انداز چالش ها ، اقدامات و اهداف قهرمانان بزرگ را بیشتر می کند ، روایت می کند.”

مارسیو پرلی ، معاون ورزشی مدیر اسکای گفت: “ما از نتیجه بسیار راضی هستیم.” مشترکان ما می توانند در 3 سال آینده چالش های بین بزرگترین تیم های اروپایی را تجربه کنند ، زیرا بهترین قهرمانان این رشته برای کسب محبوب ترین جام ها رقابت می کنند. بنابراین ، اسکای با ترکیبی از ابهام ، شایستگی و نوآوری ، که از نظر کسانی که ما را هر روز انتخاب می کنند ، بسیار ارزشمند است ، داستان فوتبال را در بالاترین سطح از نظر کیفیت و اعتبار روایت می کند.

مسابقات در تلویزیون Sky و NOW قابل مشاهده خواهد بود. در مورد فصل 2020/2021 ، همه مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا (همچنین به لطف دیتا گل) در Sky و NOW TV ، از جمله فینال ها ، قابل مشاهده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *