“قفل شده” وقتی فیلم درباره ویروس کرونا صحبت می کند: فیلم جدید با آن هاتاوی می رسد

[ad_1]

“می دانم که مبدل شده ای!” … وقتی کوید وارد فیلم می شود. مسئله زمان بود ، دیر یا زود باید اتفاق می افتاد.

اولین فیلم هایی که کوید در آنها یک همبازی است وارد می شوند و مجبور می شوند ، در صورت لزوم ، شخصیت های اصلی آنها زندگی متفاوتی از آنچه تاکنون شناخته شده است را تجربه کنند. سینمای ماسک ، که به نظر می رسد تقریباً از نظر Commedia dell’Arte مورد توجه قرار گرفته است ، اما در آن اشاره ای به Pulcinella و Pantalone نشده است ، اما FFP2 ، که همه باید به طور طبیعی هنگام فیلمبرداری روی صحنه فیلمبرداری کنند ، و حتی در برخی موارد حتی ستاره های مقابل از آنها گرفته تا دوربین.

چگونه اتفاق می افتد آن هاتاوی است جان دیوید واشنگتن که در قفل شده، و عنوان اکنون یک برنامه کامل است. واقع در لندن ، داستان زوجی را روایت می کند که در حین قفل ، می بینند زندگی آنها بیشتر رو به وخامت است زیرا پاکستون به دلیل قطع همه گیر شغل خود را به عنوان راننده کامیون تحویل از دست داد. سپس او و همسرش لیندا تصمیم می گیرند تا بیشترین استفاده را از شرایط ببرند. با استفاده از محاصره ، یک جواهرفروشی را سرقت کنید. به کارگردانی داگ لیمن ، خالق حماسه فیلم جیسون بورن ، قفل شده پایین پس از شروع همه گیری تصور ، نوشتن ، فیلمبرداری و نهایی شد.

در پلتفرم آمریکایی HBO Max منتشر شد و در اسرع وقت وارد ایتالیا خواهد شد. آنچه در حال حاضر در نتفلیکس موجود است ، مالکوم و ماری است ، داستان زوجی مطلقه که مجبور شده اند از یک قفل در همان خانه عبور کنند. خلوتی که باعث جاری شدن افکار ، کلمات ، حرکات و احساسات می شود. شخصیت های اصلی این پرونده زندایا هستند و ، نگاهی بیندازید ، جان دیوید واشنگتن ، قهرمان فیلم دوران کوید ، زیرا او همچنین شخصیت اصلی تنت است ، فیلمی که قرار است سینما را از همه گیر نجات دهد و در آن پسر دنزل بزرگ (نه ، این یک هم آوائی ساده نیست) همچنین از ماسک تنفسی استفاده می کند. از این مجموعه ، پیشگیری بهتر از درمان است.

در واقع اولین فیلم کوید چند ماه پیش اعلام شد. که توسط مایکل بی تولید می شود ، Songbird نام دارد و در سال 2024 جهان را نشان می دهد ، کوید به جهش ادامه می دهد و قربانیان بیشتری می گیرد. افراد آلوده در مناطق بازداشت شده جدا شده و وضعیت عمومی دقیقاً بهترین نیست. در این چشم انداز ایده آل ، سوارکاری وحشیانه نیکو را دنبال می کنیم که می خواهد با سرعت بیش از حد با دوچرخه از کلانشهر ویران شده عبور کند و در آن طرف لس آنجلس به سارا محبوب خود برسد. این تریلر مدتی آنلاین بوده و بحث و جدال های شدیدی را ایجاد کرده است. رکورد جهانی پنج متر یا حداکثر مسافتی که از کاناپه تا یخچال می توان طی کرد ، در اختیار انریکو وانزینا است که با قفل ایتالیایی خود در ماه اکتبر از همه پیشی گرفت و فیلم را در تابستان روم فیلمبرداری کرد ، که به نظر می رسید ویروس را ریشه کن کرد. و بر خلاف انتقادها ، در بعضی موارد حتی خیلی شهری ، برادر کارلو فقید کمپینی برای ویروس کرونا اختراع کرد.

دیگران به فیلم هایی می رسند که این واقعیتی را بیان می کند که همه ما تجربه می کنیم ، حتی اگر مجبور باشیم صادقانه بگوییم ، بزرگترین اثری که همه گیری در سینما خواهد گذاشت تنها آشکار است که کمتر مشهود است. در آغوش گرفتن کمتر ، بوسه ، صحنه های اشتیاق ، تماس بدنی به طور کلی تا استخوان کاهش می یابد و شخصیت های صحنه همیشه تا آنجا که ممکن است قرار دارند. نیازهایی که بر زبان سینمایی ، انتخاب اهداف ، ترکیب تصویر و در نتیجه ساخت مجموعه و نورپردازی بعدی تأثیر بگذارد. سینما هنری است که واقعیت را نشان می دهد و باید متناسب با آن اقتباس شود. و در آخر ، یک ملاحظه دیگر وجود دارد. اما آیا واقعاً مردم این همه تمایل به تجربه آنچه در سینما حداقل یک سال و نیم ، شاید بیشتر ، بر روی پوست خود داشته اند را خواهند داشت؟

تصور این است که سینمای کوید یک فصل کوتاه خواهد بود. و اینکه ما نمی توانیم صبر کنیم تا دایناسورهای بزرگ شبیه سازی شده را در صفحه بزرگ یا کسی برای آنها ببینیم. فانتزی خیلی بهتر از واقعیت است ، یک رکورد بی چون و چرا از این به بعد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.