قرعه کشی سوپرمارکت Centesimo آغاز می شود: “هر روز یک پیروزی بزرگ است.”

[ad_1]

فرصتی جدید برای مشتریان سوپرمارکت های il Centesimo که در سراسر سیسیل وجود دارد. در واقع ، از 11 مه تا 8 ژوئن 2021. قرعه کشی جایزه برداشت و لغو “هر روز سود بزرگی است”.

“ما مسابقه جایزه” هر روز یک پیروزی بزرگ است “را برگزار کردیم ارتباط حتی قوی تری با مشتریان وفادار ما ایجاد کنید– می گوید مارکو رومانو ، مدیر بازرگانی CDS – به لطف مشارکت ایجاد شده با بهترین مارک ها ، ما فرصت های زیادی را برای به دست آوردن بسیاری از محصولات که معمولاً در خریدهای روزمره خریداری می شوند ، ایجاد کرده ایم. این مشارکت ها گواه تعهد بی وقفه مارک ما برای ارائه همیشه به هر مشتری با بالاترین کیفیت است ، اما مهمتر از همه صرفه جویی بزرگی است که همیشه ویژگی Centesimo را توصیف می کند و می خواهد نمایانگر توجه مداوم ما به نیازهای مشتری باشد. مارکو رومانو نتیجه گیری می کند: ما از همه اسپانسرهایی که در تحقق این مسابقه از ما حمایت کردند تشکر می کنیم و امیدواریم که با استقبال فراوان از این طرح استقبال شود ، همان چیزی که ما را به سازماندهی دعوت کرد. “

این مسابقه که با همکاری اسپانسرهای متعدد برگزار شده است ، جوایز زیادی را ارائه می دهد و برای برنده شدن فقط به خرید نیاز خواهید داشت. به طور خاص ، بابت هر 25.00 یورو هزینه شده با Spicciolo d’Oro ، یک کارت رایگان برای برنده شدن جوایز فوری در کوپن تا سقف 20.00 یورو دریافت خواهید کرد. علاوه بر کوپن ها ، شما می توانید در قرعه کشی نهایی برای برنده شدن جاروبرقی ربات سامسونگ و کوپن های خرید به ارزش هزار یورو شرکت کنید.

علاوه بر این ، با خرید محصولات منتخب ، هر مشتری کارت پستال دیگری برای برنده شدن کوپن دریافت می کند. بروشور ویژه ای که به این مسابقه اختصاص داده شده است ، محصولات حامی مالی را که با آنها امکان استفاده از کوپن های جمع شده وجود دارد ، نشان می دهد.

می توانید آیین نامه کامل را در وب سایت رسمی مارک بخوانید اینجا. جزئیات بیشتر در مورد پروفایل های رسمی رسانه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام Cent.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *