قرعه کشی برنده از اول فوریه آغاز می شود: اولین قرعه کشی جایزه در ماه مارس

[ad_1]

قرعه کشی برای گرفتن خط شروع. از تاریخ 1 فوریه ، خرید کالاها و خدمات به ارزش حداقل 1 یورو ، که توسط بازرگانانی که هزینه های خود را به صورت الکترونیکی منتقل می کنند ، به صورت الکترونیکی پرداخت می شود ، قادر به تولید بلیط های مجازی معتبر برای اولین قرعه کشی هستند.

قرعه کشی ، طبق یک یادداشت مشترک ، وزارت اقتصاد و دارایی ، آژانس گمرک و انحصارات ، آژانس درآمد ، سوگی ، جوایز زیادی برای خریداران و فروشندگان دارد. اولین قرعه کشی ماهانه برای پنجشنبه 11 مارس برنامه ریزی شده است که در آن جوایز 100000 یورویی به 10 خریدار و جوایز 20،000 تا 10 بازرگان در قبال رسیدهای ارسال شده و ثبت شده در سیستم قرعه کشی از 1 تا 28 فوریه توزیع می شود.

از ماه ژوئن ، قرعه کشی های هفتگی انجام می شود که هر هفته 15 جایزه 25000 یورویی به کسانی که می خرند و 15 جایزه 5000 یورویی به کسانی که می فروشند ، توزیع می شود. اولین برداشت سالانه در اوایل سال آینده انجام خواهد شد ، که پاداش یکی از خریدهای انجام شده از 1 فوریه تا 31 دسامبر 2021 را می دهد ، 5 میلیون یورو به خریدار و 1 میلیون یورو به تاجر. در یک دستورالعمل کلی که امروز منتشر شد ، آژانس گمرک و انحصار و آژانس درآمد قوانین مربوط به عملکرد قرعه کشی را تعیین کردند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.