قرعه کشی برای برنده شدن ، بیا: در اینجا نحوه کارکرد و جوایز برای گرفتن است

[ad_1]

وقت آن است که قرعه کشی برنده شود. اول فوریه پس از چهار سال تأخیر روز آغاز ابتکار عمل است. چی میگی تو؟ با خرید با کارت و خودپرداز و ارائه کد مربوطه در صندوق ، می توانید در برداشت های ماهانه (اولین بار در 11 مارس) و برداشت های هفتگی که از ماه ژوئن آغاز می شود ، شرکت کنید. اما همچنین یک جایزه 5 میلیون “فوق العاده” برای قرعه کشی سالانه در ژانویه 2022 وجود دارد.

قرعه کشی به برنامه Italia Cashless – برنامه بازپرداخت وجه دولتی ، که در ماه دسامبر آغاز شد – مرتبط است که برای افزایش پرداخت های الکترونیکی طراحی شده است ، اما “خطر شکست” در این مرحله از همه گیری را گزارش می کند ، Confcommercio گزارش داد ، زیرا بسیاری از مشاغل هنوز تعطیل هستند. و اولین اطلاعات ناامیدکننده در مورد فروش زمستان (افت 40 درصدی) نشان می دهد که مشتریان کمیاب هستند. اما همچنین به این دلیل که از هر دو خرده فروش یک صندوق الکترونیکی الکترونیکی را به روز نکرده است تا شامل مصرف کنندگان شود: فقط حدود 700000 نفر از 1.4 میلیون پاسخ دهنده Confcommercio اصلاح شده اند. حتی بدتر از آن ، داده های Confesercenti ، که از هر سوم تجارت می گوید ، هنوز آماده نیستند.

قوانین

قوانین راه اندازی در دسترس هستند: آژانس درآمد و گمرک این قانون را امضا کرده است که همه شرط بندی ها را از هزینه های مستثنی گرفته تا بازده اسکن مشخص می کند ، که این امر هم روی مشتریان و هم خرده فروشان تأثیر خواهد گذاشت. از 11 مارس با 10 خوش شانس اول که 100 هزار یورو برنده می شوند ، شروع می شود، با جمع آوری 20 هزار یورو از فروشگاههایی كه بین 1 تا 28 فوریه خرید غیر نقدی انجام داده اند. از روز پنجشنبه ، 10 ژوئن ، قرعه کشی های هفتگی اضافه می شود که هر هفته 15 جایزه 25000 یورویی به کسانی که می خرند و 15 جایزه 5000 یورویی به کسانی که می فروشند ، توزیع می شود.

از این تاریخ ، برداشت های هفتگی هر پنجشنبه برای کلیه رسیدهای ارسالی و ثبت شده توسط سیستم قرعه کشی از دوشنبه تا یکشنبه انجام می شود. در ابتدای سال آینده ، در تاریخی که در تقویم تعیین می شود ، اولین برداشت سالانه انجام می شود که به پاداش یکی از خریدهای انجام شده از 1 فوریه تا 31 دسامبر 2021 ، اختصاص 5 میلیون یورو به خریدار و. 1 میلیون یورو برای هر تاجر.

چه کسی می تواند شرکت کند

تمام بزرگسالان مقیم ایتالیا که با کارت های اعتباری ، کارت های اعتباری ، کارت های بدهی یا برنامه های کالاها یا خدمات حداقل با 1 یورو هزینه شده توسط بازرگانانی که هزینه های انتقال الکترونیکی را پرداخت می کنند ، پرداخت می کنند ، می توانند برای دریافت قرعه کشی شوند. خریدهای نقدی ، خریدهای اینترنتی ، مواردی که برای آنها فاکتور صادر شده و آنهایی که مشتری کد مالیات یا کارت سلامت خود را برای اهداف تخفیف مالیاتی در اختیار اپراتور قرار می دهد ، از این امر مستثنی هستند. شما حتی با بلیط سینما ، تئاتر و موزه شرکت نمی کنید ، زیرا در این موارد انتقال الکترونیکی رسید به آژانس درآمد وجود ندارد. برای رسیدهای پستی ، یک مخزن کامل بنزین ، استفاده از بلیط رستوران یا کوپن غذا ، کارت های هدیه و پرداخت پارکینگ نیز همین طور است.

چگونه مشارکت کنیم

برای اینکه شانس خود را امتحان کنید ، ابتدا باید با lotteriadegliscontrini.gov.it تماس بگیرید و با دریافت کد قرعه کشی (کد عددی و بارکد) ، که باید در دستگاه تلفن همراه شما چاپ یا ذخیره شود ، ثبت نام کنید تا با هر پرداخت آن را در گیشه نشان دهید: مقدار یورو هزینه شده بلیط دریافت خواهید کرد (حداکثر 1000 بلیط مجازی در هر رسید). کد قرعه کشی با کد مالیات ترکیب شده است ، اما ردیابی خریدها “اجازه نمی دهد” ، سیستم قرعه کشی فقط داده های مربوط به مبالغ هزینه شده و روش های پرداخت را دریافت می کند.
با برندگان از طریق Pec یا نامه ثبت شده همراه با تأیید رسید تماس گرفته می شود و باید ظرف 90 روز از زمان شناسایی در دفاتر آژانس گمرک و انحصار در قلمرو خود حاضر شوند: آنها متعاقباً با برد وجه بانکی یا پستی دریافت می کنند. پس از سه ماه دیگر نمی توان پاداش مطالبه کرد و وجوه به خزانه برگردانده می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *