قبض های مالیاتی برای اسقاط جدید ، در اینجا طرح دولت است

[ad_1]

طوفان هنوز از دوره بازیابی عبور نکرده است و انتظار می رود Pnrr جدید فردا در شورای وزیران ، دولت اکنون مجبور شده است که به نفع تمام فعالیت های تحریم شده توسط اورژانس کوید ، روی یک فرمان تازه سازی کار کند. اولین قدم شروع یک انحراف CDM جدید در هر روز مفید هفته است ، شاید نه فردا ، بلکه از چهارشنبه به بعد.

بنابراین رأی مطلوب پارلمان اجازه تصویب dl را می دهد که هم اکنون مورد استفاده است 24 میلیارد منبع، برابر با 1.5٪ از تولید ناخالص داخلی ، دامنه و عمق مداخله خود را گسترش می دهد – تغییر منطق کدهای Ateco که تاکنون استفاده شده است – و در عین حال منابع بیشتری را برای واکسن ها و تأمین مالی مجدد اضافه کارها تضمین می کند. “تمام فعالیتهایی که بسته می مانند از سر گرفته می شوند”، وزیر امور منطقه ای ، فرانچسکو بوکا ، را در جلسه با مناطق اطمینان داد.

اما علی رغم تقبیح بارها ، بارها و رستوران ها که اکنون “در مرز” هستند ، در بحث سیاسی ، به نظر می رسد موضوع دفاتر ثبت مالیات از اولویت برخوردار است. به دنبال تعلیق وضع شده در سال 2020 ، این اعلامیه در واقع بهمن هشدارهایی است که مقامات اجرایی در حال بررسی نحوه بی ضرر کردن آن تا حد ممکن هستند. اینها حدود 50 میلیون مورد است که – با توجه به روحیه اکثریت اکثریت – می توانند با گذشت زمان تا حدی از بین بروند یا حداقل رقیق شوند.

با این حال ، ابتدا باید آنها را ارسال کرد: “ارنستو ماریا روفینی ، مدیر آژانس درآمد” گفت: “هرگونه اسقاط جدید یا شکل صلح مالی نمی تواند ارسال اسناد و پوشه ها را نادیده بگیرد” ، زیرا مpدی باید از این موضوع آگاه باشد. ، که از وی خواسته می شود. “معاون وزیر اقتصاد ، لورا کاستلی ، توضیح داد که بسیاری از اخطارها برای آژانس درآمد و همچنین مالیات دهندگان مشکل ایجاد می کند.

برای جلوگیری از ازدحام و بار اضافی برای افرادی که به دلیل اثرات بیماری همه گیر در حال مشکل هستند ، بنابراین اولین ایده نماینده Cinquestelle چیزی مانند “تمیز کردن” در بالادست است: “مداخله ساختاری که آنچه دیگر قابل بازیابی نیست را خنثی می کند”، مانند پرونده های مربوط به افراد متوفی یا شرکت های ورشکسته. از طرف دیگر ، برای سالهای 2016 تا 2020 ، “دو نوع” مشکل وجود دارد: پوشه هایی که قبلاً به مودیان رسیده اند ، “که به آنها فرصت داده می شود مواردی را رد کنند که و مشکلاتی که قبلاً داشته اند “و پوشه هایی که هنوز آزاد نشده اند”. در این حالت ، ایده این است که گزارش ها را برای چندین سال ، مطابق شایعات موجود در مطبوعات ، رقیق کنیم.

“وظیفه ما باید اطمینان از کمترین میزان انتشار باشد” و همچنین جلوگیری از جمع آوری برای بارگیری. کاستلی ادامه داد: “به همین دلیل مهم است که یک عملیات متعادل سازی و نمونه برداری برای کاهش هرچه بیشتر این انتشارات انجام شود.” ماریا سیسیلیا گرا ، معاون دبیر اقدام Mef در لو ، همچنین از رقت “بسیار بسیار طولانی” صحبت کرد ، که در فرمان جدید حتی استفاده از اهرم مالیات یا تعلیق احتمالی مالیات را به دلیل اقدامات قبلی منع نمی کند مشکلات نقدینگی

با این حال ، Forza Italia در حال انتقاد از این فرضیه های عملیاتی است: “آنا ماریا برنینی” سناتور ایتالیایی گفت: “پرونده ها و اخطارها باید برگردانده شود ،” هر گزینه دیگری به عنوان یک شوخی جدید از قبل ذکر شده است. ” ماریاستلا گلمینی ، رهبر گروه نمایندگان مجبور در مجلس ، تأیید کرد: “دولت مجبور به تصویب یک فرمان بود.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.