قانونی بودن و شفافیت تجارت ، تفاهم نامه تفاهم نامه با استانهای آنا و پالرمو

[ad_1]

یک بستر فناوری اطلاعات متولد می شود تا تبلیغ کند قانونی بودن و شفافیت تجارت از طریق استفاده و به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات

یادداشت تفاهم امضا شده امروز بین بخشداران پالرمو ، جوزپه فورلانی ، انا ، ماتیلد پیررا و رئیس اتاق بازرگانی پالرمو-آنا ، الساندرو آلبانی ، در دفتر مرکزی پایتخت سیسیل امضا شد.

کمیسر پالرمو ، لئوپولدو لاریسیا ، فرمانده استانی کارابینییری ، آرتورو گوارینو و آنتونیو نیکولا کوینتاوال سزار ، فرمانده استانی پلیس مالی ، حضور داشتند. این توافق نامه بر اساس وجود یک سیستم رایانه ای از اتاق بازرگانی برای استان های پالرمو و آنا است محقق منطقه ای پایگاه داده (رکس) ، که داده های اقتصادی ، شرکتی و شخصی را به فعالان اقتصادی ارائه می دهد.

فورلانی گفت: “این پروتکل دسترسی به سیستم ضد مافیایی پیشگیری اداری را فراهم می کند” ، بنابراین اطلاعات دقیق تری درباره شرکتها بدست می آورد و تمام اطلاعاتی را که سیستم اتاق به عنوان بخشی از فعالیتهای خود بدست می آورد بهم پیوند می زند. که دولت به سرعت در توزیع اقدامات برای حمایت از اقتصاد قانونی اعتماد کرده است. “

الساندرو آلبانی ، رئیس اتاق بازرگانی پالرمو-آنا گفت: “این پلتفرم تمام اطلاعات شخصی را فراهم می کند و به شما امکان عبور و پردازش آمار مالی شرکت ها را می دهد” ، این یک پشتیبانی مهم هم در مبارزه با جرایم سازمان یافته و هم در حصول اطمینان از رقابت آزاد است. بین شرکتها “و از بین بردن خطر حضور Cosa Nostra”.

این توافق نامه دو ساله در واقع بر این فرض استوار است که شرایط ناراحتی شدید برای شرکت های منطقه – قبلاً در گذشته و امروز به دلیل عواقب حادثه Covid-19 بیشتر تشدید شده است – می تواند خطر نفوذ جنایی را تشدید کند. سازمانها در اقتصاد ، همچنین به لطف ظرفیت اقتصادی قابل توجهی که از طریق استفاده مجدد از سرمایه عظیم غیرقانونی دارند.

در واقع ، از ابتدای سال ، استان پایتخت سیسیل در حال حاضر 20 رد صلاحیت و 3 رد درخواست برای ثبت نام در لیست سفید علیه بسیاری از شرکت ها صادر کرده است: در معرض خطرترین بخش های تولید بتن ، کارهای خاکی ، حمل و نقل ، بازی ها و شرط بندی ، شرکت های کشاورزی و فعالیت های تجاری.

“با از سرگیری فعالیت ها و گردش بیشتر منابع مالی – رئیس پالرمو اضافه شد – ما باید نه تنها خطر نفوذ ، بلکه افزایش پدیده های معمولی مانند اخاذی را نیز در نظر داشته باشیم و باید از آن جلوگیری کنیم. با تشکر از کارآفرینان شجاع و با حمایت پلیس ، ما باید یک سد قانونی قوی ایجاد کنیم ، “. اینفوکامر با استفاده از تجزیه و تحلیل ، ارجاع متقابل و مقایسه داده های اقتصادی موجود در ثبت تجارت و کارنامه اخبار ، ابزارهای فناوری مورد نیاز اتاق بازرگانی پالرمو و آنا را فراهم می کند. اقتصادی و اداری ، بر اساس شاخص های آماری خاص تقسیم شده است. این اطلاعات ، علاوه بر داده های شخصی ، جنبه های مربوط به مدیریت و ساختار شرکتی شرکت های منطقه ، مشخصات اقتصادی و مالی مرتبط و رویدادهای ناگوار را شامل می شود. داده های مفید برای بررسی وجود اقدام به دخالت توسط جرایم سازمان یافته.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *