فیورنتینا در 9 باقی مانده است ، تورینو در آخرین لحظه نجات می یابد

[ad_1]

تورینو هنوز پیروزی در خانه را به تعویق می اندازد ، این واقعا خوب است زیرا از دهمین شکست فصل جلوگیری می کند، این بار مقابل فیورنتینا. در واقع ، این تساوی با “گالو بلوتی ، برتری سری A با نتیجه 1-1 به پایان رسید ، در حالی که تیم بنفش با ریبری فرانسوی یک گل به ثمر رساند ، پس از 9 بازی به پایان رسید.

در ابتدای مسابقه تیم میهمان اولین نفری بود که خطرناک بود ، در دقیقه 10 ریبری توپ بزرگی را به ولاهوویچ پیشنهاد داد که او کنترل خوبی داشت اما به تیر دروازه برخورد کرد. در دقیقه 39 وقتی یک طرف “گالو” به زازا اجازه داد تا رودرروی دروازه بان ارغوانی با دراگوسکی دروازه بان بنفش قرار گیرد ، جنگل مساوی کرد و تیر از مزیت نارنجک جلوگیری کرد.

در نیمه دوم ، ریبری همچنان ولاهوویچ را که گل تساوی را به ثمر رساند ، تغذیه کرد ، اما لیم قصد دارد محرومیت از حمله آفریقایی مهاجم مرکزی بنفش را محکوم کند. در اینجا اولین اخراج از بین 11 نفر از فیورنتینا وجود دارد: کاستروویلی زود در رختکن می رود زیرا در یک موقعیت گل واضح لوکیچ را با خطا متوقف کرد ، که همیشه توسط Var دیده می شود.

با این وجود تیم ویولا به خود اجازه نداد که از این برتری ترسیده و در دقیقه 67 گلزنی کند که بوناونتورا از وسط بازیافت و توپ را به ریبری داد که سیریگو را دریبل داد و راهی دروازه شد. اما قرمز دوم تیم توسکانی از راه می رسد ، میلنکوویچ در نبرد در دقیقه 71 ، سر به سر ، بلوتی و داور او را از زمین دور می کند. حمله نهایی از تورو ، ابتدا تیرک با سینگو و سپس دو دقیقه تا پایان “گالو همان را به تیم نارنجک می دهد که اکنون به 15 امتیاز می رسد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *