فیلو والس ، تعهد استعداد بی خوابی

[ad_1]

از نظر کارشناسان یکی از وعده های موسیقی ایتالیایی است: واقعیت این است که آهنگ او Bellissima boringom برای مدت کوتاهی وارد Viral Top50 در Spotify Italia شد: و همچنین اینسون که اخیراً منتشر شد ، پاسخ خوبی داشت: آنها چیزی بیش از انتظارات از دوره اصلی ، اولین سی دی تل والس، کلاس 1996 ، متولد انگلستان ، اما قبلاً یک روم بود ، همانطور که خودش در جریان مصاحبه با مارینا میسترتا ، که فردا ساعت 16.30 پخش شد ، به میکروفون های Rgs می گوید.

گپ و گفتگو با Filo Vals با Insonne آغاز می شود (آهنگی که زندگینامه ای است ، من هرگز نمی خوابم و حتی در قفل هم بدتر بود) ، ترانه ای که ملودی شیرین و فریبنده ای دارد ، برای همراهی با کلمات یک جوان خواننده ای که از یک طرف ، به نظر می رسد به خودش اجازه می دهد تا به یک جریان هوشیاری صمیمی و آزادکننده برود ، از طرف دیگر ، او مستقیماً به شب و سرپرست خود مورفئوس روی می آورد ، که می خواهد در او سلام کند بازوها و فیلیپو (این نام واقعی اوست) این را می گوید.

“این یک اثر شگفت انگیز است که به چهار زبان ایتالیایی ، انگلیسی ، فرانسوی و اسپانیایی نوشته شده است تا این اشتیاق را برای داشتن یک هویت عمیق اروپایی ترجمه کند. ما فقط نهادهایی نیستیم ، که همیشه کمی فاصله داریم ، بلکه یادداشت ها ، احساسات ، جوانان هستیم ». “FiloVals” کاملاً نشان دهنده همه کاره بودن این هنرمند است که قبلاً با تک آهنگ های Prima del caffè ، Occasionale و Mr. جهان.

“در راه كوچك من ، امیدوارم كه كسی علاقه زیادی به این پروژه داشته باشد كه در مدت سه سال به پایان رسیده است. من سعی می کنم به زمانهای خاکستری که نسل من در حال گذراندن است بگویم: ما در وحشت هستیم ، خود را با بزرگسالان نمی یابیم ، ما از پایگاه خبری نداریم و این خیلی قبل از همه گیری است. این مطمئناً چیزهایی را بهبود نداده است. ” فیلو والس در رم متولد شد اما در دوران نوجوانی به انگلستان رفت و در آنجا در رشته اقتصاد با فلسفه و سیاست فارغ التحصیل شد..

در انگلستان ، وی با برچسب خود Papaya Records ، Mr. جهان ، آهنگی که توسط شبکه های مختلف رادیویی پخش می شود و توسط فورد به عنوان صدای جنجالی برای راه اندازی Ford Fiesta جدید انتخاب شده است. وی پیش از این در ترابادور لندن و 93 فوت شرقی ، در موزیک مسافرخانه تاریخی و در سالن تماشاخانه Parco della Musica در رم به اجرای برنامه پرداخته است. و حالا منتظر باشید تا به صحنه برگردید.

© کلیه حقوق محفوظ است

اطلاعات بیشتر درنسخه دیجیتال

از Giornale di Sicilia تا غرفه ها.
برای خواندن همه چیز ، روزنامه را بخرید یا نسخه دیجیتالی آن را بارگیری کنید

نسخه دیجیتال را بخوانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *