فیس بوک و اینستاگرام کافی نبودند: اینجا Clubhouse است ، ما توضیح می دهیم که چیست و چگونه کار می کند

[ad_1]

Facebook ، Instagram ، Twitter ، Linkedin کافی نبود. در واقع ، یک شبکه اجتماعی جدید وجود دارد که در حال آماده سازی برای گسترش است ، اگرچه هنوز بسیار جوان است: ما در مورد آن صحبت می کنیم خانه باشگاهی، برنامه ای که مورد توجه سرمایه گذاران بزرگ آمریکایی قرار گرفت و اکنون در گوش مصرف کنندگان در سراسر جهان است. Clubhouse چیست و چرا خوب به نظر می رسد؟

کلاب هاوس ، برنامه جدید 100 میلیون دلاری

بیایید از ابتدا شروع کنیم. چه کسی Clubhouse را تأسیس کرد؟ شبکه اجتماعی مورد بحث ایجاد Alpha Exploration است ، شرکتی که – طبق مشخصات Linkedin از بنیانگذار آن Paul Davison – فقط در فوریه سال 2020 متولد شد. سه ماه بعد ، با سرمایه گذاری 12 میلیون دلاری برنامه 100 دلار ارزیابی شد میلیون. با این حال ، در طول دوره ، آن حتی وب سایتی نداشت و فقط در سال 1500 مورد بازدید قرار گرفت. در ماه های بعدی ، برنامه به رشد فوق العاده خود ادامه داد. 2 میلیون کاربر وجود دارد ، اما لازم به ذکر است که در حال حاضر این برنامه فقط در iOS قابل بارگیری است ، اما نه در Android. به طور خلاصه: به نظر می رسد بزرگ شدن فقط در آغاز کار است.

Clubhouse چگونه کار می کند

Clubhouse قطعاً یک شبکه اجتماعی نوآورانه است زیرا به شما امکان می دهد تا پیامهای صوتی را به طور عمده رد و بدل کنید. این برنامه در “اتاق هایی” تنظیم شده است که کاربران می توانند پیام ها را رد و بدل کنند. با بسته شدن اتاق ، آنها ثبت نام نمی کنند ، اما ناپدید می شوند. ویژگی ای که برنامه را ایمن و محرمانه می کند. جزئیات دیگری که باعث شده Clubhouse به شبکه ای متفاوت از سایرین تبدیل شود ، روش ثبت نام است. فقط درصورتی می توانید ثبت نام کنید که توسط کاربر دیگری دعوت شوید.

اگر تنظیمات “بی صدا” باشد ، برنامه به صدای مشترک دسترسی ندارد. و پیام ها (همه رمزگذاری شده) با بسته شدن اتاق حل می شوند. به استثنای یک مورد: در موارد نقض گزارش شده ، ضبط های صوتی حفظ می شوند تا شناسایی شوند.

قوانین خانه باشگاه

این سیستم عامل قوانین خاص خود را دارد: افرادی که وارد سیستم می شوند باید این کار را با نام خود انجام دهند و هویت خود را تأیید کنند. ثبت نام تنها پس از 18 سالگی امکان پذیر است و “سو abuse استفاده ، آزار و اذیت و آزار هر شخص یا گروهی” مجاز نیست.

کاربران یکسان نیستند: در اتاق می توانید ناظر ، سخنران یا شنونده باشید. اولین کار این است که “آماده سازی” مکالمه ، دعوت از سخنرانان ، و دادن آنها یا خارج کردن آنها از اتاق است. سخنرانان کسانی هستند که ، همانطور که خود کلمه می گوید ، صحبت می کنند؛ شنوندگان (شنوندگان) می توانند حضور داشته و از آنها بخواهند صحبت کنند. هرکسی (نه فقط ناظر) می تواند سو abuseاستفاده را گزارش کند. اگرچه خشونت و سخنان نفرت انگیز ممنوع است ، اما همه تخلفات باید همیشه از طریق گزارش انجام شود. ممکن است چیزی فرار کند ، به این دلیل که افرادی که از یک اتاق بازدید می کنند دارای علایق مشترک هستند: بنابراین محتوای توهین آمیز می تواند ساکت بماند زیرا توسط گروه تولید کننده آن تأیید می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *