فیس بوک صفحات هرگونه ارتباط با موم را حذف می کند

[ad_1]

فیس بوک صفحات انجمن های ضد واکسن را که توسط ویروس شناس تعریف شده حذف کرده است روبرتو بوریونیکه از خبر استقبال می کند وی توضیح می دهد: “بدیهی است که مقالات عمیق ارسال شده در این شبکه اجتماعی ، به ویژه مقالات مربوط به واکسن Covid-19 ، قوانین جامعه را نقض می کنند. به ویژه ،” آنها از استانداردهای مربوط به اطلاعات نادرست که می تواند باعث خشونت جسمی شود ، برخوردار نیستند. ، هماهنگی جنبش ایتالیایی برای آزادی واکسیناسیون ، که سالها برای آنچه که درست می داند می جنگد.

این کار را از ریمینی ، جایی که واقع شده است و جنبش “واکسنهایی که ما حقیقت را می خواهیم” انجام داد ، در آخرین انتخابات منطقه ای با درصدی (1.37٪) بیش از 2،000 رای نسبت به بقیه امیلیا-رومانیا ، بیش از 2000 رأی آورد. . وكیل لوكا ونتالورو ، مشاور حقوقی انجمن كه در گذشته اقدامات دادگاه را علیه الزام واكسین كردن برای ثبت نام در كودكستان ها دنبال می كرد ، اعلام كرد كه درخواست تجدیدنظر فوری علیه فیس بوك ارائه می شود.

مقاله اشتراکی توسط Comilva که باعث حذف حکم شده است تحت عنوان “واکسن Covid: چه چیزی در زمینه تنظیم و کنترل تضمین می کند؟” این هماهنگی صحبت از “سانسور” علیه “کسانی است که به دنبال ارائه اطلاعات به روشی دقیق ، با احترام به حقیقت ، با استفاده از منابع اطلاعاتی مجاز و یافته های دقیق هستند ، معنای این عبارات همچنان یک راز است.”

بوریونی ، که همیشه از حامیان کمپین های مومی بوده است ، کاملاً متفاوت است“حتی در برابر اطلاعات غلط ، ما به واکسن نیاز داریم و فیس بوک می تواند در این زمینه نقش مهمی داشته باشد. امیدواریم این تازه آغاز کار باشد. اطلاعات نادرست به اندازه ویروس را از بین می برد.”

روز گذشته نیز در رومانیا ، پرونده ای در استان Forlì-Cesena رخ داد. به گفته شهردار Bagno di Romagna مارکو باچینی ، در یک خانه پناه داده شده ، نیمی از کارمندان تمایل خود را برای عدم واکسیناسیون در برابر ویروس ابراز کرده اند. شهردار یازدهم ژانویه را به عنوان ضرب الاجل به کارمندان گفت: “ما اقدامات لازم را انجام خواهیم داد ، از جمله من احتمال اخراج را رد نمی كنم.” وی با بیان اینکه از 38 اپراتور 20 نفر مایل به واکسیناسیون نیستند ، افزود: “من خودم را جای خانواده های این افراد مسن می گذارم ، فکر می کنم نگرانی هایی وجود دارد.” رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.