فرهنگ: 2.5 میلیون برای صنعت خلاق در سیسیل

[ad_1]

یک کمک اقتصادی در راه تجارت برای فعالیت در زمینه فرهنگ است و پروژه هایی را ارائه می دهد که در مرکز تاریخی پالرمو اجرا می شوند. با تشکر از توافق نامه تازه امضا شده با کمیته توسعه نهادی ، اداره منطقه ای میراث فرهنگی و هویت سیسیلی قادر به استفاده از 2.5 میلیون یورو خواهد بود که برای ارتقا development تجارت در بخش خدمات و فعالیت های میراث فرهنگی استفاده می شود.، با تمرکز ویژه بر کارآفرینی جوانان و صنعت خلاقیت.

مداخله ، ایجاد یک صندوق ، به عنوان یک حمایت مالی خاص برای آن دسته از کارآفرینان ، به ویژه کارآفرینان جوان ، که فعالیت های خود را در داخل زنجیره صنعتی فرهنگی و خلاق انجام می دهند و ممکن است رویایی را در کشو داشته باشند ، پیکربندی شده است. این اقدام که برای پروژه های مرمت و بازسازی مراکز تاریخی در شرایط رو به وخامت در نظر گرفته شده است ، همچنین به شرکتهایی که در زمینه بهبود میراث فرهنگی ناملموس کار می کنند ، که مرکز تاریخی پالرمو است ، دقیقاً به دلیل هویت فرهنگی قوی پرداخته خواهد شد. که ویژگی پالرمو است ، عبارات زیادی وجود دارد.

اینها شامل بازارهای تاریخی ، میادین و محله هایی است که جشن های مذهبی در آنها برگزار می شود. اما همچنین صنایع دستی یا مغازه هایی که به عنوان زمینه و صحنه نگاری Opera dei Pupi عمل می کنند ، که یونسکو آنها را به عنوان یک دارایی نامشهود تشخیص داده است و باید از آنها محافظت شود. یا دوباره ، آهنگ های محبوب که طبقه بندی کامل مستند برای خواندن داستان پالرمو و روایت آن است. علاوه بر میراث استثنایی فرهنگی ، هنری و تاریخی.

وی گفت: “از طریق صندوق تجارت ، کار در دنیای فرهنگ.” نماینده میراث فرهنگی و هویت سیسیلی ، آلبرتو سامونا – ما در نظر داریم تمام دیدگاههای اقتصادی کارآفرینانه را که قادر به بازیابی هنرها ، صنایع دستی و سنتهایی هستند که ارتباط عمیقی با ظرفیت بیان فرهنگ و ویژگیهای تاریخی ما دارند ، که پس از دهه 1970 از بین رفته اند ، از طریق یک چشم انداز اقتصادی برای سود و تولید انبوه احیا کنیم. برای دولت منطقه ای ، حمایت از شرکت ها برای پروژه های مرمت در مرکز تاریخی پالرمو به معنای توجه به پروژه ای است که انسان را با خلاقیت و سخت کوشی خود در مرکز قرار داده و تاریخ ، سنت ها و هنرهایی را که در این کشور فعالیت می کنند ، بهبود بخشد. حوزه. این به این معنی است – کمیسر سامونا می افزاید – برای بازگرداندن دوباره جمعیت در مرکز تاریخی ، بازسازی بافت فرهنگی و صنایع دستی ، که خود بیانگری از هنر است. اما نه تنها من همچنین در فکر امکان بازیابی و بهبود سنت شفاهی هستم که به طور غیر قابل جبرانی از بین رفته است ، از طریق پروژه های مشخص. علاوه بر این ، از طریق صندوق ، ما در نظر داریم یک سیستم شبکه ایجاد کنیم که ابتکارات بهبود و استفاده از میراث فرهنگی واقع در مرکز تاریخی پالرمو را بهم متصل کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.