فرمان Ristori 5 با دولت جدید دارای یک شبح 35 میلیون پرونده در ماه فوریه است

[ad_1]

هیچ توافقی بین متحدان در مورد بیش از 35 میلیون پرونده ، که دوباره از ماه فوریه خطر سقوط مالیات دهندگان را دارد بعد از تقریبا یک سال تعلیق به دلیل کوید. در حال حاضر دو گزینه در این زمینه وجود دارد: مداخله فوری برای پیام رسانی به افرادی که بیشتر از این بحران آسیب دیده اند یا تصویب یک تمدید ساده دیگر برای دادن وقت برای تصمیم گیری در مورد نحوه اقدام به دولت جدید. با این حال ، تاکنون این توافق نهفته بوده است.

از طرف دیگر ، اکنون کاهش یافته است که توزیع انحراف 32 میلیارد با صدور مصوبه Ristori 5 به مدیر عامل بعدی واگذار می شود ، به شرط آنکه بحران به زودی بازسازی شود.

وزیر اقتصاد ، روبرتو گوالتیری ، وزیر اقتصاد ، جلسات را در مد ادامه داد ، به مخاطبان تلهفیسکو اطمینان داد و افزود ، با این حال ، “با توجه به مرحله خاصی که ما از آن عبور می کنیم ، ما به کار محدود می شویم ، بنابراین یک اقدام آماده است ، اما سپس ما دنبال خواهیم کرد بحران “. طرح کلی همچنان مداخله” متعادل سازی “برای رسیدگی به” تحریفات “بسته اول کاهش خسارت در آوریل ، همراه با کمک جدید” 2021 “برای همراهی این مرحله بعدی محدودیت ها ، مربوط به همه گیری با اقدامات پشتیبانی “.

وزیر تأیید کرد که بودجه لازم “برای تمدید صندوق اضافی ها” وجود خواهد داشت وی ، از نظر همکار کارگر ، نونسیا کاتالفو ، باید با محاصره اضافه کار همراه باشد: “من فکر می کنم این باید گسترش یابد ، زیرا بازار کار هنوز در رنج است” ، وی در رادیو گفت ، اما بدون تاریخ ، به جای “بازار” داده ها به گونه ای که از یک طرف بخشهای متضرر را با ابزارهای حمایت از درآمد همراه کند و از سوی دیگر جلوی تعدیل نیروها را بگیرد و همزمان “سیاستهای فعال” را فعال کند تا اطمینان حاصل شود که امکان خروج کمتر وجود دارد “

کاتالفو همچنین تأیید کرد که کار برای تمدید غرامت کارگران سرگرمی و همچنین تأمین مالی پرداخت های اضطراری ماهانه جدید در حال انجام است.
بازی ای که هنوز هم باید به دولت بعدی بستگی داشته باشد ، مگر اینکه پرونده های در حال انجام خیلی طولانی شود. در این میان ، باید راه حلی برای پرونده ها پیدا می شد ، اما جلسه طولانی در Mefata برای ایجاد یک سنتز کافی نبود: هیچ “جهش به جلو از عدم استفاده” به حرکت 5 ستاره به نفع “هشدار نمی دهد” ، در غیاب از اکثریت پارلمانی “، تمدید جدید” حداقل یک ماه “به مدیر عامل جدید اجازه می دهد” به صورت ارگانیک موضوع را “.

به عبارت دیگر ، اسقاط یک چهارم و ترازنامه و نمونه جدید برای کاهش تأثیر بهمن پرونده ها بر مودیان مالیات ، و همچنین “پاکسازی انبار” – که اکنون نزدیک به 1000 میلیارد دلار است ، به عنوان ارنستو ماریا روفینی به عنوان مدیر درآمد. سرعت را کاهش می دهد و باعث می شود دستگاه جمع آوری کارایی کمتری داشته باشد. پیشنهاد جدول در عوض پیشنهادی برای تمدید “انگیزه ای” است ، با از سرگیری پرونده ها ، اما توزیع شده ، بین سالهای 2020 و 2021 توزیع شده و کاهش تحریم ها و نرخ بهره برای کسانی که به دلیل بحران متحمل ضرر شده اند.

به طور خلاصه ، این یک سیگنال فوری در انتظار اکثریت سیاسی خواهد بود ، که سپس اقدامات دیگر را ارزیابی خواهد کرد. اما طبق اعتراض 5S ، خطر این است که بسته اسقاط ثبت شود ، در حالی که لو از ترس انتقال پیام عفو ، سر در گمی می کند.

اگر ترکیبی یافت شود ، فرمان جدیدی در مورد پوشه ها می تواند فردا یا آخر هفته در جدول شورای وزیران حاضر شود. گوالتیری همیشه گفته است “دولت” از مهلت اول فوریه آگاه است ، که در حال حاضر ، از جمله موارد دیگر ، تاریخ شروع دریافت قرعه کشی به نظر نمی رسد. راه اندازی ، همانطور که در وب سایت رسمی اعلام شده است ، در واقع نیاز به تهیه درآمد داخلی همراه با آژانس املاک و انحصار دولت دارد که هنوز صادر نشده است. ممکن است به زودی فرا برسد ، اما هنوز تاریخ شروع توافق نشده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *