فرمان استخدام ، چراغ سبز 24 هزار کارمند در اداره دولتی است

[ad_1]

بیش از 24 هزار اجاره برای کمک به برنامه بهبودی ایتالیا: قراردادهای مدت دار برای فوق العاده خبرگان ، متخصصان ، مدیران و برندگان رقابت ، بلکه برای کارآموزان جوان ، آماده باشید تا از اوایل ماه ژوئیه ، زمانی که اولین tranche 25 میلیارد یورو می رسد ، برنامه بازیابی و پایداری هیولا را کنترل و اجرا کنید. نخست وزیر ماریو دراگی چراغ سبز به ستون “سوم” در شورای وزیران برای “ایجاد” بهبود به دنبال قوانین ساده و حاکمیت نشان می دهد.

قانون مصوب در مورد استخدام کارمندان در اداره دولتی 24 هزار استخدام را در نظر گرفته است که همه موقت است. این را وزیر رناتو برونتا در پایان CDM بیان کرد.

خواهد داشت 22000 نفر در دادگستری ، 1000 نفر در مناطق و دولتهای محلی ، 500 نفر برای پرداخت هزینه های NRP ، 405 توسط كارمندان IT برای انتقال دیجیتال.

اینها سه مورد اول از بیش از چهل اصلاحات مورد نیاز برای جلوگیری از ضرر بیش از دویست میلیارد اروپایی است. اما چراغ سبز قوانین استخدام PA پس از بسیاری از دردهای شکمی در میان وزرا و در بیشتر موارد: برخی از M5 ها از حکمی که برای جوانان چندان مناسب نیست ، شکایت دارند و روبرتو چینگولانی می خواهد وزارت انتقال اکولوژیکی خود را تقویت کند ، که پس از تعلیق Cdm به جلسه بعدی موکول می شود.

برونتا گفت: “ما آتش سوزی ، سرمایه گذاری اشتباه ، اصلاحات اشتباه انجام نخواهیم داد.” اعتراف می کند تنش وجود دارد ، اما “بیشتر با تکنوکراسی های بوروکراتیک محافظه کار ، اما نه بین وزرا: بین یک دستگاه ثابت و منسوخ و نیاز به نوآوری.”

در شورای وزیران ، بحث داغ نیست ، اما وزیران النا بونتی ، فابیانا دادونه و دادگستری مارتا کارتابیا می خواهند تضمین برابری جنسیتی را تقویت کنند ، حتی اگر نتوانند – برای عموم – سهمیه اختصاص داده شده برای جذب زنان و جوانان را تعیین کنند. مردم ، همانطور که برای شرکت های خصوصی برای پروژه های بازیابی انجام می شود. Cingolani می خواهد سازمان وزارت انتقال محیط زیست را تقویت کند ، حتی با منابع حاصل از شرکت های وابسته ، اما پس از یک معاینه فنی – که شامل تعلیق مختصر CDM است – مداخله برای مصوبه بعدی به تعویق می افتد.

وزرای شورا همچنین اطمینان دارند که در مرحله اصلاح مجدد مصوبه اصلاحات مربوط به سایر دولت ها هماهنگی صورت خواهد گرفت. در حال حاضر برخی از دل درد معده در بین نمایندگان مجلس وجود دارد: النا بالدینو و ویتوریا تریپودی نمایندگان M5s می خواهند این فرمان را تغییر دهند زیرا ، آنها می گویند “این باعث می شود بالهای جوانان بریده شود”. زیر قضاوت ، به ویژه ، قانونی است که به شما اجازه می دهد کارمندان بازنشسته به عنوان بازنشسته ، با کارکردهای مدیریتی و حقوق ، استخدام شوند ، به عنوان یک استثنا از قانونی که فقط تعیین انتصابات رایگان را تعیین می کند و بیش از یک سال نیست. سرانجام هنجار بازنویسی می شود و اتصال نوک باقی می ماند. بنابراین ، این فرمان این قسمت از دو قسمت تشکیل شده است ، قسمت اول مسابقات و روشهای جذب کارمندان عمومی را تنظیم می کند ، قسمت دوم استخدامها را تنظیم می کند ، و مربوط به برنامه بهبود است ، بنابراین حداکثر تا سال 2026 ادامه دارد.

این طرح همچنین شامل “پاداش” برای کارمندان دولت است. اما عدالت سهم شیر است: 16،500 کارمند تمام وقت به دادگستری و 5410 کارمند اداری می آیند تا متخصصان خارجی را که دیجیتال سازی دادگاه ها را ارائه می دهند مانند کارشناسان فناوری اطلاعات ، تکنسین های ساخت و ساز و تحلیلگران تحت پوشش قرار دهند. یک مسابقه سریع ، فقط با یک آزمون شفاهی ، طی 30 روز برگزار می شود ، و پس از آن 500 نفر جذب می شوند (در صورت لزوم می توانند به 800 نفر برسند) برای مدیریت برنامه بهبودی: 80 نفر از آنها 350 نفر ارائه شده) برای ایالت در نظر گرفته شده است. خدمات حسابداری همچنین 1000 نفر برای حمایت از مقامات محلی “در مدیریت روشهای پیچیده” وجود دارد ؛ 400 نفر در واحد انتقال دیجیتال استخدام می شوند ؛ 67 نفر در Agid. دوباره: 9 مدیر وزارت اقتصاد و خدمات حسابداری سرزمینی را تقویت می كنند ، ده كارشناس می توانند در حسابداری استخدام شوند و 160 نفر دیگر در سایر دولتها برای اجرای این طرح.

برونتا توضیح داد: “تمام مطالب با اتحادیه اروپا مطابقت دارد و این باعث اطمینان ما می شود.” به طور خاص ، برای اطمینان از انطباق با دستورالعمل های برنامه بهبود ، بودجه های اروپایی می تواند توسط ادارات دولتی برای استخدام بعدی کارکنان صرف شود ، تنها اگر آنها مربوط به پروژه های منفرد و صندوق های موقت باشد. در غیر این صورت ، آنها مجبور به استخدام خود خواهند شد.

در مورد رویه های طراحی شده برای آوردن “موجی از مدرنیته” به تشکیلات خودگردانمسابقات ساده براساس صلاحیت ها و با یک آزمون کتبی و یک درگاه واحد برای استخدام متخصصان Linkedin ثبت نام شده در ثبت نام ها و ارقام کاملاً تخصصی ارائه می شود. در صورت عدم دستیابی به اهداف ، ممکن است اجاره های جدید در ارتباط با برنامه بازیابی پس گرفته شود ، در حالی که برای مسابقات منظم PA آنها از “ذخیره” مکان به نام مهارت های کسب شده برخوردار خواهند شد. دولت 700 میلیون برای کارآموزی به دانشجویان اختصاص می دهد. در مورد اصلاحات کلی تر PA ، سقف چانه زنی های سطح دوم شکسته شده است ، 50٪ از موقعیت های مدیریت ارشد برای رقابت ارائه شده است. و دولتهایی با بیش از 50 کارمند موظف به تهیه یک برنامه سه ساله برای اطمینان از دیجیتالی شدن ، فرصتهای برابر ، کار هوشمند ، قابلیت دسترسی ، آموزش برای “کیفیت” بالاتر هستند که توسط مصرف کنندگان با ارزیابی رضایت آنها نیز تأیید شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.