فرضیه کانتر ، همه وزرای قدیمی برکنار شدند: صدارت های سیسیل برای دولت جدید ظاهر می شوند

[ad_1]

بعد از استعفای کونته ، اکنون بازی برای تشکیل دولت جدید به طور رسمی آغاز می شود ، بر شمارش ter. فردا با اولین مشاوره در کویریناله آغاز می شود. در میان وزرای جدید احتمالی در چند ساعت گذشته در ارتفاع M5s نام سیانسیان جیانکارلو صدراعظم ، معاون سابق وزیر زیرساخت ها وجود دارد.

بدیهی است تیم جدید Conte ter به اکثریت جدید بستگی دارد که باید گسترش یابد. در واقع ، رضایت دادن به اصطلاح “سازندگان” ضروری خواهد بود، که – طبق شایعات – باید به سه وزیر برسد. ولی بیشتر از همه گره ای دارد Italia Viva: بازگشت رنتزی به اکثریت به معنای تغییر توازن بین نیروهای سیاسی است.

طبق شایعات اولیه ، تصادفی نیست که نخست وزیر باید جایگزین آلفونسو بونافده شود ، مورد انتقاد شدید رنزسیان قرار گرفت. وزیر امور خارجه ، نونشیو کاتالفو ، لاورو و معاون وزیر ریکاردو فراکارو نیز وجود دارند. در عوض تیم جدید باید جیانکارلو صدراعظم و استفانو بوفانی را شامل شود ، در M5s دومی باید جای فراکارو را بگیرد. اما در اوج Pd ، نام های آندره اورلاندو ، آندره مارکوچی (به جای Catalfo) و Graziano Delrio ، به جای De Micheli ساخته شده است.

در همین حال ، فردا ، با توجه به رایزنی ها ، ساعت 10.30 شب ، جلسه گروه های ساکن ایتالیا با ماتئو رنزی برگزار می شود.

“این لحظه حقیقت است ، در این ساعت ها خواهیم فهمید که چه کسی از ملت دفاع می کند و دوست دارد و چه کسی فقط به نفع خود فکر می کند. جنبش 5 ستاره همچنان مرکز ثقل کشور است و همراه با رئیس جمهور جوزپه کونته ما سهم خود را در ثبات ارائه خواهیم داد “ما از آنچه در ایتالیا اتفاق می افتد مطلع هستیم” ، وزیر امور خارجه لوئیجی دی مایو نوشت و تأكید كرد كه كونته “به دلیل بحران بی معنی دولت استعفا داده است.”

ویتو کریمی ، رهبر سیاسی M5S در فیس بوک: “ما در کنار رئیس جمهور جوزپه کونته هستیم و خواهیم ماند ، که از او به خاطر سهم بزرگی که در کشور داشته تشکر می کنیم و مطمئناً هنوز هم می تواند کمک کند. ما معتقدیم که وی تنها کسی است که در این مرحله تاریخی می تواند ترکیب و چسب این اکثریت باشد. اکثریتی که باید تلفیق و تقویت شود و باید بر اولویت های کشور تمرکز کند “

روسای نمایندگان M5s آلفونسو بونافده ، Pd داریو Franceschini و Leu Roberto Speranza پشتیبانی خود از Giuseppe Conte را در شورای وزیران تأیید می کنند.

وی گفت: “ما با همه گیری و یكی از دشوارترین مراحل تاریخ جمهوری روبرو شدیم” به لطف رهبری رئیس جمهور كنته و پشتیبانی نیروهای سیاسی خود ، تا آنجا كه توانستیم و با نتایج بسیار مثبتی باور داریم. داریو فرانچسینی در Cdm. “امروز ، این زمان به ما اجازه می دهد تا در مورد این اکثریت از منظر ، بعنوان منطقه ای از نیروهای اصلاح طلب متفقین ، نه فقط به طور موقت ، فکر کنیم. به همین دلیل است که حفظ این چشم انداز حتی در دوره بحرانی که با آن روبرو هستیم ، ضروری است.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *