فرضیه بوشچی از دولت ، کاوش M5

[ad_1]

درمورد آنچه ممکن است بین نمایندگان مجلس M5 سرگردانی وجود داشته باشد ورود ماریا النا بوسکی به شرکت دولتی. بسیاری علناً از سرمایه گذاری احتمالی وزیر به عنوان وزیر در صورت بازسازی شکایت کرده اند ، کافی است تا به رهبر سیاسی جنبش جنایت ویتو اطمینان دهند که این فرضیه وجود ندارد.

ایتالیا ویوا پرسید ، هیچ کس ، کریمه ، او را به شهرت نمی رساند و همچنین حزب رنزسی پیشنهادهایی در این زمینه ارائه نمی دهد. در حقیقت ، M5s فرضیه را حتی برای برخی “تحریکات” غیر قابل قبول می داند.

در واقع ، این قرائت پارلمان است که از شایعات ورود فرضی بوش به دولت شکایت داشتند. همانطور که آلبرتو آیرولا خاطرنشان کرد: “شخصاً” من می توانم جلساتی را قبول نکنم که دیگر “دست نخورده” نباشند. در مجلس مقننه گذشته ، بوشچی و رنزی هر دو رفتاری داشتند که همیشه کافی نبوده ، حتی اگر این یک تعارض منافع نباشد. چنین انتخابی نامناسب است و من معتقدم که اکثریت مردم باید از خود بپرسند که پشت برخی رفتارهای غیرمسئولانه ، که توسط پاپ فرانسیس نیز محکوم شده است. و همچنین “مدافع مردم” ما باید به یاد داشته باشد که او دقیقاً مدافع مردم است و مطمئناً احزاب یا حتی بدتر نیروهای نیرومند نیست. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *