فرانچسکو مالاوندا کارگردان و فیلمنامه نویس درگذشت

[ad_1]

وی در رم بر اثر حمله قلبی درگذشت فرانچسکو مالاوندا ، 66 ساله، فیلمنامه نویس و کارگردان مشهور اهل آنکونا ، نویسنده فیلم های بین المللی متعدد با بازیگران هالیوود. برای اعلام خبر غم انگیز ، همراه سیلویا توبرتوسی ، برادر پینو مالاوندا ، مادر کارمن و دختر بئاتریس ، تسلیت و بی اعتمادی بسیاری از دوستان و همکاران در این نمایش به درد آنها پیوست. آخرین حضور او در تلویزیون شنبه گذشته ، 2 ژانویه ، در Rete 4 در این برنامه بود “همیشه سبز” مهمان دوستش لوکا ساردلا ، که سالها با او همکاری کرده است ، با گزارش خود از آفریقا ، کشوری که توسط کارگردان بسیار دوست داشتنی است و در آن چندین کار از جمله نمایش های داستانی و تلویزیونی را ساخته است.

جدیدترین فیلم های موفق بین المللی مالاوندا که به تهیه کنندگی انریکو پینوکیو تولید و برای نمایش جهانی در کن منتشر شده است ، شامل “آکادمی برای نوجوانان” ، “SIX کودک و یک پدربزرگ” و “ماموریت ممکن” است که همگی با بازی جان Savage بازی می کنند. (شکارچی ، موها) ، جیمز دووال (دونی و دارکو ، روز استقلال) ، کریستوفر کوپولا (قطبی سریع ، بیوولف) ، بلانکا بلانکو (کریسمس بورلی هیلز ، اعتدال طلای ستاره) ، برت رابرتز (پرل هاربر ، پیاده روی شبانه) برت یانگ (راکی ، روزی روزگاری در آمریکا). در سال 2020 ، انتشار رمان تخیلی او “کلاریسا” و فیلم کوتاه “فاصله اجتماعی” در حین قفل شلیک شد. یک کمدی اپیزودیک سرگرم کننده با حضور یک بازیگر بزرگ و با عناوین 19 بازیگر برای بیرون راندن هیولا و مقابله با فاجعه همه گیر.

این فیلم کوتاه برنده جایزه “Testimonial Sorriso Diverso” در جشنواره فیلم کوتاه “Tulipani di seta nera” شد. مراسم خاکسپاری فردا ، 7 ژانویه 2021 ، ساعت 15:00 در کلیسای خانواده مقدس در کورسو کارلو آلبرتو در آنکونا برگزار می شود.

فرانچسکو مالاوندا همچنین نوازنده ای بود که به خاطر همکاریهای جوانی با ایوان گراتسیانی و بسیاری دیگر از موسیقی دانان مهم ایتالیایی مشهور بود. علاقه او به نمایش و سینما او را به رم رساند ، جایی که مدتها با تولیدات مهم تلویزیون ملی زندگی و کار می کرد. در طول سالها کارها و همکاری های او با رای و مدیاست و همچنین با هنرمندان مشهوری از جمله فلاویو بوچی ، والریا مارینی ، فابریزیو فریززی ، کلاریسا برت ، کارلو رامبالدی ، لئاندرو کاستلانی ، استفانو ماشیارلی ، مائسترو وینس تمپرا ، فابیو تستی ، آدریانا ولپ ، انزو سالوی ، مائوریتزیو ماتیولی ، آنتونیو جولیانی ، کارمن روسو و انزو پائولو تورچی ، جیگی میزفری ، آلوارو ویتالی ، آنتونیو لو کاسیو ، گگیا و بسیاری دیگر.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *