فراخوان استخدام در بخش بهداشت در سیسیل: ارقام مورد نیاز ، نحوه درخواست ، میزان درآمد آنها

[ad_1]

فرضیات برای مواجههCovid-19 آمبولانس و بهتر آماده شوید طرح واکسیناسیون در سیسیل این مواردی است که توسط اداره بهداشت منطقه ارائه شده است ، که از یک سو قانونی یا استخدام پزشکان مختلف را بر اساس نیازهای شرکت های مختلف فراهم می کند ، و از سوی دیگر ، یک اطلاعیه عمومی را برای یافتن مشخصات حرفه ای مختلف برای توزیع در خود شرکتهای بهداشتی و همچنین انستیتوی آزمایشی زئوپروفیلاکتیک در سیسیل.

چه موقع اقدام کنیم

برنامه ها – آنتونیو تراما در Giornale di Sicilia در کیوسک ها می نویسد – می توانند از ساعت 15:00 روز پنجشنبه تا نیمه شب روز یکشنبه ارسال شوند و نامزدها براساس ترتیب زمانی شرکت در لیست قرار می گیرند ، بر اساس زمان و تاریخ ارسال. از برنامه

نمایه های مورد نیاز

شش نمایه لازم است: دستیار اداری حرفه ای ؛ مدرس حرفه ای؛ همکار حرفه ای یک مددکار اجتماعی دستیار مهندس؛ دستیار فنی کارشناس کامپیوتر؛ کاردانی اداری

چگونه درخواست شود

متقاضیان باید فرم درخواست را به صورت الکترونیکی و با استفاده از برنامه اطلاعاتی موجود در وب سایت Policlinico di Messina ، شرکتی که توسط منطقه به عنوان رهبر تعیین شده است ، تکمیل و ارسال کنند تا کل روند را دنبال کنند. بنابراین متقاضیان باید از دستورالعمل های فرموله شده توسط سیستم رایانه پیروی کنند.

شرایط پذیرش

دستیار اداری حرفه ای علاوه بر تجربه حداقل 6 ماهه در مدیریت دولتی ، به مدرکی در رشته حقوق یا علوم سیاسی یا اقتصاد و تجارت یا صلاحیت معادل آن احتیاج دارد. برای استاد حرفه ای – یک مدرک لیسانس در علوم برای آموزش و پرورش یا معادل آن ، و یک درجه حداقل 90/110. بنابراین ، برای یک مددکار اجتماعی ، مدرک سه ساله دارای شرایط لازم برای حرفه مددکار اجتماعی و ثبت نام در ثبت حرفه ای است. برای مهندس حرفه ای – دیپلم مهندسی و ثبت نام در ثبت نام حرفه ای ، در حالی که برای یک متخصص فناوری اطلاعات شما نیاز به دیپلم درجه 2 و یک دوره آموزش قانونی شناخته شده در زمینه اطلاعات یا ، به جای آن ، مجوز رانندگی اروپا و برای دستیار اداری ، درجه دوم ، 6 ماه سابقه کار حرفه ای در مدیریت دولتی یا به جای آن ، مجوز کامپیوتر اروپا.

چقدر درآمد کسب خواهند کرد

حقوق ناخالص ساعتی نیز تعیین شده است: 24 یورو برای دستیاران اداری ، مهندسان و مربیان حرفه ای و مددکاران اجتماعی ، 22 یورو برای کارشناسان فناوری اطلاعات و 20 یورو برای دستیارهای اداری. به هر دلیلی بازپرداختی وجود ندارد.

© کلیه حقوق محفوظ است

اطلاعات بیشتر درنسخه دیجیتال

از Giornale di Sicilia تا غرفه ها.
برای خواندن همه چیز ، روزنامه را بخرید یا نسخه دیجیتالی آن را بارگیری کنید

نسخه دیجیتال را بخوانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.