فدس ، آشیل لائورو و اوریتا برتی: سناریوهای دهه 60 در ویدئوی جدید “میل”

[ad_1]

پس از انتشار تک آهنگ ، ویدیوی “Mille” با فدس ، آچیل لائورو و اوریتا برتی می آید.

سه گانه جدید و غیر منتظره برای اولین بار به مناسبت تابستان همکاری می کنند. این ویدئو به کارگردانی جولیو روزاتی برای Maestro Production ، بازتولید سناریوی معمول یک روز گرم تابستان در دهه 60 است، مطابق با صدای تک آهنگ ، بین شنا در استخر با کلاه های پر زرق و برق رنگ و لباس های معمول آب و هوا ، مسیرهای استخر و شایعات در آرایشگاه.

آرامش اولیه به نظر می رسد و احساس آرامش به تدریج به یک وضعیت آشفته کامل اما خاموش تبدیل می شود ، تا حدی که بیننده تقریباً قادر به درک آن نیست ، قبل از صحنه های آخر ، گیج شده توسط بیانات تندیس شخصیت های اصلی ویدئو ، نسبت به آن بی تفاوت است. آنها را احاطه کرده است.

در رفرنس اوریتا برتی آواز می خواند “لبهای قرمز کوکاکولاو نوشیدنی نمادین فیلم Mille را انتخاب کرد تا تجسم طراحی جدید کوکا کولا Zero Zuccheri ، بخشی از یک کمپین ارتباطی جدید را نشان دهد.

کاور این ترانه توسط هنرمند Francesco Vezzoli ، یکی از تأثیرگذارترین و موفق ترین نمایندگان هنر معاصر ایتالیا در سطح بین المللی ساخته شده است.

“با آچیل لاورو ، ایده انجام کاری با هم برای مدتی در هوا بود ، اوریتا نمادی از موسیقی ایتالیایی است: یک شرکت عالی برای ایجاد کمی سبک. و سپس همکاری ویژه ای با Francesco Vezzoli ، یک فوق العاده این رویداد برای امضای خود در تحقق جلد این آهنگ است “، اظهار کرد: فدز. “آنها پیچ و تاب جدیدی به من پیشنهاد دادند. نمی توانم نه بگویم. و پیچ و تاب باشد“می گوید آشیل لائورو.

“همه چیز با ارتباط اینستاگرام با فدز ، در آخرین روز جشنواره آغاز شد: فدریکو پیشنهاد ساخت یک آهنگ را منتشر کرده بود. او بعداً برای من یک ممیزی فرستاد ، که من آن را گوش کردم ، و سپس نسخه خوانده شده من را برای او ارسال کرد. من به او گفته شد كه “بمبی” وجود خواهد داشت و اندكی بعد مشخص شد كه آشیل لورو نیز در آنجا خواهد بود. تعجب بسیار دلپذیر. آهنگ برای من هم زیباست. خیلی محبوب است! او این میل را برای تابستان و آن سبکی فصلی را که واقعاً به آن نیاز داریم ، منتقل می کند. سه ژانر متفاوت که کاملاً با هم جمع شده اند: اضداد جذب می کنند. صدای من و آنها – و من – به آنها خیانت می کند. دیگر آن اپرای سانرمو نخواهد بود ، بلکه یک کیمیاگری بی سابقه است که از صدای ما سرچشمه می گیرد. “

Francesco Vezzoli گفت: “کنایه ، ریتم و سبک بودن – اردوی پاپ و کیچ با پیچ و تاب در Grease. ما تقریبا به اندازه Quartetto Cetra خوب هستیم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.