فدریکا پلگرینی حرفه خود را می بندد و عشق خود را رسمی می کند: “من با ماتئو کار زیادی دارم”

[ad_1]

خداحافظ دیوینا با یک دست و اشک در چشمانش ، ملکه شنای ایتالیا ، یک نماد بین المللی ، به فدریکا پلگینی سلام کنید. از امروز یک افسانه واقعی، برای مسابقه خداحافظی که اگر استخر شنا در توکیو یک استادیوم کامل بود ، از سایر نمایش های مشابه کمتر نبود.

دارنده مدال ایتالیا در شنا می گوید: “من اکنون کارهای زیادی برای انجام دادن دارم.” او آنها را با ماتئو جونتا ، دوست پسر که همه می شناختند ، انجام می داد ، اما او نمی خواست بگوید “زیرا شنا حرف اول را می زند.”، و چه کسی امیدوار است پس از سالها فراز و نشیب طولانی ، عذاب آور و احساسی مدت زیادی ادامه یابد. شاید به همین دلیل ، “آنچه بعد از آن می آید” ترسناک نباشد ، همانطور که فرانچسکو توتی از طرف همه کسانی که فردا ندارند گفت: “امروز فدریکا نه تنها نقش شهادت میلان-کورتینا را بازی می کند ، بلکه قهرمان پایان حرفه ای که هرگز نمی خواستی به پایان برسد

فدریکا پلگرینی یک داستان نیست ، بلکه یک رنگین کمان است که در سنین مختلف و المپیک ، پنج تا با فینال در توکیو برگزار می شود. “سفر زیبایی بود ، دست به دست هم دادم و همه چیز را دوست داشتم“از نقره آتن تا طلای پکن ، بین ناامیدی ها و فراز و نشیب ها ، و سپس رکورد جهانی در دهه 200 ، که هنوز در برابر نسل های جدید مقاومت می کند. و مهم نیست که او در آخرین فینال او در المپیک. با یک ثانیه کاهش زمان (1’55”91 ، از 1’57”33 از دمای دیروز) ، در پایان 200 آخرین دوران حرفه ای خود ، از مکان هفتم فراتر نرفت. ” 200 “، همانطور که او تکرار می کند ، نمی تواند جلوی اشک های خود را بگیرد ، در لبه وان حمام در توکیو.

در سحرگاه 33 (او آنها را در 5 آگوست تغییر خواهد داد) ، فدریکا پلگرینی دیروز تاریخ را نوشته بود و پنجمین فینال المپیک خود را در همان رشته کسب کرد ، تنها زنی که به عنوان فلپس در بین مردان این کار را انجام داد. او امروز آن را امضا کرد. یکی از معدود بت های او قبل از تبدیل شدن به نسل جدید. به محض بیرون آمدن از استخر ، کتی لدکی ، رقیب در بسیاری از دورها و 200 دور ، به گرمی از او استقبال کرد: “او برای پنجمین فینال از من تعریف کرد ، حالا جاده از آن اوست.”

فدریکا پلگرینی به عنوان قهرمان فعلی جهان در حال ترک است (طلا در بوداپست 2017 و Gwangju 2019) و هنوز در استخر ، امروز او با افتخار به تخته نگاه کرد ، آب و هوا و حال و هوا را دید و برای خودش کف زد ، سپس بیرون رفت و علامت پنج را داد: “خداحافظ – او گفت او کف دست خود را با علامت پنج پر کرد ، مانند بردن در فینال المپیک.

با این حال ، این خداحافظی بود: “من هنوز خودم را در دنیای شنا می بینم ، همه چیز را به این ورزش دریافت کردم و به او دادم ، اما احساس می کنم هنوز می توانم چیزهای زیادی بدهم.” کی میدونه با چه لباسی با این حال ، حیف است که امروز مرکز ورزش های آبی پر از جمعیت نبود ، در غیر این صورت ممکن بود تشویق های مداوم رخ دهد. و این یکی از نقش های زیادی است که شناگر ونیزی (قبل از تعیین همسر سابق خود باید منتظر مسابقات المپیک زنان و سپس ISL ناپل باشد) برنامه ریزی کرده است.

از آنجا که او مطمئناً نمی داند چگونه بایستد و هرکسی از او می خواهد ، تقریباً با عصبانیت توضیح می دهد: “اما اکنون من کارهای زیادی دارم که باید انجام دهم: به خانه بروید ، همه منتظر من هستند ، تولد من را جشن بگیرید ، زیرا 33 سالگی سن مهمی است ، سپس ما باید اجازه دهیم ورزشکاران به IOC رای دهند ، در سپتامبر ، امیدوارم و در ماه نوامبر یک جزیره در ناپل وجود داشته باشد ، سپس یک مستند منتشر می شود ، سپس یک کتاب برنامه ریزی می شود ، سپس ضبط های Italia’s Got Talent “.

کارهای زیادی انجام دهید ، اما هرگز تنها نیستید. در واقع امروزرسمیت بخشیدن به آنچه سالها همه در واقع می دانستند ، ارتباط او با تکنیک Mateo Junta، پس از جدایی از دوست پسر سابق خود فیلیپو مگنینی ، که این دو همیشه می خواستند او را مخفی نگه دارند تا قهرمان را از شنا منحرف نکند:. ماتئو یک بود مربی بزرگ و شریک ویژه در زندگی و امیدوارم در آینده باشد اولویت ، جدا نگه داشتن تصویر مربی و ورزشکار بود و ما در این کار بسیار خوب بودیم. او یک مرد اساسی بود ، یکی از مهمترین افراد در این مسیر انسانی و ورزشی. “

شایعات به پایان رسیده یا تازه شروع شده است. آنچه ایتالیا از شب به خاطر خواهد داشت آخرین کلمات قهرمانی است که همیشه می دانست چگونه می تواند حرکات خود را حماسی کند: “این یک سفر زیبا بود ، سالها سکته مغزی: من از ابتدا تا انتها لذت بردم. در حالی که من شنا می کردم ، شما آن را نمی دیدید ، اما من لبخند می زدم. زمان مناسبی برای من بود ، به من گفتند که این موارد به معنای روشن و خاموش کردن نور است. “ستاره او هرگز خاموش نمی شود. کاشی در پیاده روی مشاهیر قبلاً رزرو شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *