فال امروز ، 6 ژانویه 2021: این همان چیزی است که بفانا نشانه به نشانه دارد

[ad_1]

چه چیزی به ما خواهد آورد؟ طالع بینی امروز این را به ما می گوید ، چهارشنبه ، 6 ژانویه ، روز Epiphany. در اینجا پیش بینی های ریش سیاه برای برج حمل ، برج ثور ، جوزا ، سرطان ، لئو ، ویرجین ، ترازو ، عقرب ، قوس ، برج جدی ، دلو و ماهی وجود دارد.

برج حمل

با خصومت ماه با ترازو ، یافتن نقاط مشترک با شریک زندگی آسان نخواهد بود ، هماهنگی نظرات متضاد واقعاً دشوار است. جاده بالا است ، شما آن را خوب می دانید ، اما مریخ پرانرژی شما را وادار می کند که سخت ترین چالش ها را نیز بپذیرید.

گاو نر

اگر می خواهید فردی را که توانسته توجه شما را به خود جلب کند تحت تأثیر قرار دهید ، از Epiphany برای یک هدیه طراحی شده ad hoc استفاده کنید. مراقب عواقب قانونی هر شغل و انتخاب شغلی باشید! همیشه اول سیاه را روی سفید بگذارید.

فال امروز ، 7 ژانویه 2021: بعد از تعطیلات چه اتفاقی می افتد؟

جوزا

لبخند زدن به زحل شما را ترغیب می کند که مسئولیت هایی را که به عهده شما است ، تا کنون رها کنید ، به راحتی بر عهده بگیرید ، سپس راضی خواهید بود. اگر مجرد هستید ، شهامت شروع داستان های جدید را خواهید داشت ، احتمالاً از راه دور ، با افراد از کشورهای دیگر.

خرچنگ

تماس ها ، حتی به صورت آنلاین و با دوستان خاص ، علاقه ها و سرگرمی های جدید و اصلی را به شما می دهد. شما هرگز تا این حد در اخبار باز نبوده اید. نپتون زیبا شما را فریب می دهد تا لبخند بزنید ، حتی اگر فقط برای لذت ساده این کار باشد.

لئو

در امور مالی مراقب باشید ، زیرا مشتری و زحل در تقابل می توانند هزینه غیرمنتظره ای را نشان دهند یا ورود پول را به تأخیر بیندازند. کمی برخورد غیر معمولی با شخصی که دوستش دارید می تواند کمی حسادت شما را برانگیزد.

باکره

آیا شما نیاز به ورزش دارید؟ دویدن شما را جوان و متناسب نگه می دارد و همچنین در روحیه شما تأثیر بسزایی دارد. این کار را در خارج از منزل انجام دهید ، در ساعات کمتر سرد ، با تاکتیک های گام های کوچک با تغییر برخی شرایط در جاده به هدف خواهید رسید.

مقیاس وزن

خورشید در برج جدی ، در حال جنگ با ماه ، نمی تواند کارایی و خلاقیت شما را در کار محدود کند. شما به همان اندازه قدردانی خواهید شد شما در زوجین به چنان درکی خواهید رسید که متوجه خواهید شد بدون حتی مشاوره نیز هماهنگ عمل می کنید.

عقرب

در حوزه حرفه ای ، با اخبار کمی گیج خواهید شد ، به صورت محلی فکر می کنید و سپس با مداخلات هدفمند سازمان را بهبود می بخشید. شما یک گفتگوی عمیق با شریک زندگی خود خواهید داشت ، با استفاده از درک و مشارکت مشکلات را حل خواهید کرد.

قوس

با تشکر از ونوس در نشانه ، نیمه بهتر رهبر بازیهای عاشقانه خواهد بود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که رضایت را رعایت کنید. با خدمات او به نام عشق ، تقویت یا انقلابی در روابط موجود زندگی خواهید کرد.

برج جدی

به دلیل مربع خورشید و ماه در ترازو با یکی از اعضای خانواده ، شما بیش از حد عجیب و غریب هستید ، اما به این فکر کنید که چند بار اشتباه کرده اید. در برابر یک اتفاق غیرمنتظره ، با لبخند پاسخ دهید و همه چیز با جادو به سمت راست تبدیل خواهد شد!

آکواریوم

خوشحال خواهید شد که متوجه می شوید افراد نزدیک به خود را دارید که با شما هماهنگ هستند و همچنین آماده حمایت از هر تصمیم شما هستند. فرصتهای عالی تجاری با تغییرات مثبت و بنیادی احتمالی. آماده باشید تا آنها را در حال حرکت بگیرید.

ماهی

با تشکر از اورانوس خیرخواه ، از روابط دوستانه ای که تاکنون در رشته تکرار و یکنواختی اتفاق افتاده است ، شگفتی های دلپذیری خواهید داشت. پس از یک بحث روشن با یک همکار ، متوجه خواهید شد که افراد خوبی در اطراف خود دارید.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *