فال امروز ، یکشنبه ، 10 ژانویه 2021

[ad_1]

بیایید دریابیم که این یکشنبه با طالع بینی ریش سیاه چگونه خواهد بود. بیایید پیش بینی های فردا ، 10 ژانویه 2021 را بررسی کنیم و ببینیم که حرکات اجرام آسمانی چه تاثیری بر علائم برج حمل ، برج ثور ، جوزا ، سرطان ، لئو ، ویرجین ، ترازو ، عقرب ، قوس ، برج جدی ، دلو و ماهی دارد.

برج حمل

با پیوستن به ماه در قوس امروز ما با دیگران راحت تر خواهیم شد. به بهترین سمت کارها فکر خواهید کرد ، اشتباه را حل خواهید کرد. مشتری و زحل دوستان شما هستند ، اگر سهام زیاد شود ، به لطف قاطعیت برنده خواهید شد.

گاو نر

خواهید دید که پس از پیوستن به اورانوس ، سرانجام آزاد خواهید بود که مخفی ترین خواسته های خود را بروز داده و نشانه جدید و قابل توجهی در زندگی خود ایجاد کنید. در عشق ، آس را در آستین خود به سرعت بازی نکنید ، از لحظه مناسب استفاده کنید و کسی را که دوست دارید کاپیتول کنید.

جوزا

با توجه به ماه آزار دهنده امروز در قوس ، یکشنبه تا حدی مهیج را پشت سر خواهید گذاشت ، مشکلات کوچکی شما را آزار می دهد ، که با هم ، مشتری و زحل از شما حمایت مالی می کنند و به شما فرصت می دهند چندین موفقیت را جمع آوری کنید.

خرچنگ

مریخ ، با عبور از علامت برج ثور ، عزم راسخ شما را برای ادامه در شرایطی که برای بهبود نیاز به یک لرزش خوب دارند ، به شما می دهد. ورزش کنید ، فعالیت های سالم را در تماس با طبیعت زمستانی انجام دهید ، متابولیسم افزایش می یابد.

لئو

با تضاد اورانوس بهتر است خود را ابراز کنید ، عقاید ، احساسات و احساسات خود را بیرونی کنید. برای جلوگیری از somatizations آزار دهنده است. مشتری در مخالفت ناهماهنگی است ، ممکن است دریابید که بیشتر از حد انتظار هزینه می کنید. مراقب باش.

باکره

پلوتو شما را زیر بال محافظ خود نگه می دارد ، شما با واقعیت ها ذخایر بی پایان انرژی را که در برابر مشکلات دارید ، نشان می دهید. اگر ازدواج نکرده اید ، مداخله مشروطانه یک دوست شما را به کسانی که مدتی است مشاهده می کنید نزدیک می کند.

مقیاس وزن

اگر می دانید موانع رسیدن به رابطه قلبی بیش از حد انتظار است ، آماده تنظیم ضربه باشید. یک ونوس خصمانه می تواند گلو شما را وسوسه کند و باعث شود بیش از حد از عزت نفس خود در میز بنشینید.

عقرب

به جای اینکه در عکس العمل زیاد از حد استفاده کنید ، از انرژی خود به طور سازنده استفاده کنید. خویشتن داری خاص نشانه خردمندی است. در مورد معامله ، نکات مثبت و منفی را ارزیابی کنید و سپس بر روی آنچه می توانید واقعاً به دست آورید شرط بندی کنید.

قوس

میدان نپتون شما را وادار می کند کمی خودمحور باشید ، اما شریک زندگی و سایر اعضای خانواده شما آماده خواهند بود که بلافاصله شما را ببخشند. شما قادر خواهید بود در شرایطی که هنوز باید ارزیابی شود ، صبور باشید.

برج جدی

عطارد به زحل پیوست ، با صبر و حوصله دقیق توجه خود را از چیزهایی که برای شما جالب هستند و می خواهید آنها را بپرورانید منحرف نکنید. ایمیل ، پیام کوتاه یا تماس تلفنی ؛ آنها خبرهای خوبی برای شما به ارمغان می آورند که شما را به مسیر درست برگرداند.

آکواریوم

به لطف مشتری که از آسمان شما می گذرد ، پرانرژی و خلاق خواهید بود. در حالی که کیوان برای اطمینان از ثبات ، کارایی و دقت را به شما می دهد. برعکس ، مریخ شما را به یک ریتم پایدار زندگی سوق می دهد و همچنین تصمیمات خاص را به تعویق نمی اندازد.

ماهی

با وجود مربع قمری با علامت نپتون ، امروز بهتر است کارهای دقیق را تنها بگذاریم. به ویژه حواس پرت و تمرکز خواهید شد. شما برای حل اختلافات حل نشده یا راه اندازی اقدامات مفید در آینده ارتباط مفیدی برقرار خواهید کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *