فال امروز ، شنبه 9 ژانویه 2021: آخر هفته چه چیزی در انتظار ما است؟

[ad_1]

آخر هفته در راه است ، شنبه 9 ژانویه 2021 چه چیزی برای ما آماده می کند؟ در اینجا چگونگی و تأثیر حرکات اختری بر علائم برج حمل ، برج ثور ، جوزا ، سرطان ، لئو ، باکره ، ترازو ، عقرب ، قوس ، برج جدی ، دلو و ماهی وجود دارد.

در اینجا فال از ریش سیاه این شنبه ، هر روز از Rgs پخش شود:

برج حمل

به دلیل ونوس نامطلوب ، در مورد معشوق خود قاطع نباشید ، همه اشتباه می کنند. انعطاف پذیرتر باشید ، رشته را خیلی سخت نکشید. دانش هایی را که می بینید با غریبه ها به دنیا آمده اند ، پرورش دهید ، بسیار غنی خواهید شد.

گاو نر

با ونوس در یک ردیف کوچک به مریخ ، عشق به وجود شما وارد می شود ، ایده های شما را گیج می کند ، باعث ایجاد عادت ها ، ریتم های زندگی می شود. اماده ای با اتخاذ یک سبک زندگی پویاتر و یک رژیم غذایی سالم ، شما به یک انقلاب واقعی منجر خواهید شد.

جوزا

از رویاهای ناشی از نپتون خصمانه خلاص شوید و فرصت های خاصی را که در این راه به وجود می آید در نظر بگیرید. بیانیه بانکی تسکین دهنده ، به لطف مشتری سخاوتمندی که هم اکنون از شما حمایت می کند.

خرچنگ

با تشکر از مریخ ، با لبخند زدن از Taurus ، شما در حال خوبی هستید. با اختصاص دادن برخی ورزش های زمستانی از تماس با طبیعت لذت ببرید. با سخاوت خود ، قادر خواهید بود پاسخ صحیحی به نیاز به حمایت ابراز شده توسط یکی از دوستان دشوار بدهید.

لئو

با وجود مریخ مخالف ، تحمل عدم تحمل نسبت به کسانی که همچنان خواسته ها و پیشنهادهای خود را دور از خواسته های شما ادامه می دهند دشوار خواهد بود. در صبح با ماه خصمانه ، احساساتی که تجربه خواهید کرد قوی خواهد بود ، آرامش شما خوب خواهد بود.

فال مارکو آماتو برای سال 2021: پیش بینی ها نشانه به نشانه

باکره

همانطور که ناهید به نفع برج جدی ، توانایی اغواگر را تشدید می کند ، شما سرانجام به سمت آینده ای احساسی و روشن می روید. با نگاهی به اطراف ، شخصی را پیدا خواهید کرد که منتظر چیزی بیشتر از سر تکان دادن شما باشد.

مقیاس وزن

مشتری جلسات مهمی را برای زندگی شغلی شما تشکیل می دهد و راه درستی را برای موفقیت شایسته به شما نشان می دهد. دوره اشباع اما سودآور. با حل این آخرین اختلافات بین دوستان ، موج سواری خواهید کرد.

عقرب

قطع رابطه مختصر با کسانی که با آنها دعوا کرده اید فایده ای ندارد ، شما نمی توانید از تعهدات خود بگریزید. بازتاب بیشتری داشته باشید. اگر نمی خواهید با کسانی که بیشترین علاقه شما را دارند بحث کنید ، تکانه خود را مهار کنید.

قوس

بعد از ظهر با ماه متحد عطارد ، زحل و مشتری ؛ از ابتکار غیرقابل قبول جلوگیری می کنید و بر پروژه های برنده تمرکز می کنید. در دوستی شما قادر خواهید بود چیزهای زیادی بدهید و به لطف اثر بومرنگ ، به همان اندازه دریافت خواهید کرد.

برج جدی

با ونوس در یک ردیف کوچک به مریخ ، تفاهم با عزیزان عمیق و راضی کننده می شود. مشارکت و صمیمیت به سطح خوبی می رسد. به یاد داشته باشید که به طور منظم ورزش کنید ، حتی فقط چند دقیقه در روز کافی است.

آکواریوم

مشتری مبارک و زحل و همچنین ماه در قوس قول سود در تجارت و فعالیت های مربوط به فصل زمستان را می دهند. شما می توانید از مهارت های خود در دیالکتیک و ارتباطات بهتر استفاده کنید ، سپس برق می زنید.

ماهی

حتی اگر ماه خصمانه باشد ، در کنار پیوست های معمول احساس خوبی خواهید داشت. لذت دوستی صمیمانه و وفادار قلب شما را پر خواهد کرد. با اورانوس متحد Taurus ، تغییرات خوشحال و فرصت های خارق العاده ای برای تحقق.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *