فاجعه Piazza San Carlo ، شهردار Chiara Appendino به 1 سال و 6 ماه محکوم شد

[ad_1]

هر پنج متهم به یک سال و شش ماه محکوم شدند – از جمله شهردار تورین کیارا آپاندینو – در دادگاه با روش خلاصه برای حقایق از میدان سن کارلو. این روش مربوط به آنچه در پایتخت پیدمونت در عصر 3 ژوئن 2017 ، هنگام نمایش در صفحه بزرگ فینال لیگ قهرمانان اروپا رخ داد: یک سری موج وحشت در جمعیت منجر به 1600 مصدوم و پس از مرگ شد از دو زن علت آسیب دیدگی.

حکم Gupa Maria Francesca Abenavoli علاوه بر آپاندینو ، در مورد رئیس سابق کابینه شهرداری ، پائولو جوردانا ، سپس کمیسر آنجلو سانا ، معمار Enrico Bertoletti و رئیس سابق آژانس گردشگری تورین ، Maurizio Montanese اعمال می شود. متهم ششم ، دانیلو بسونه ، نماینده توریسمو تورینو ، درخواست یک سال و شش ماه معامله کرد. همه محکوم به تعلیق شدند. اتهامات عنوان شده توسط دادستان ، فاجعه ، جراحت و آدم کشی است.

“من تصمیم قاضی را قبول می کنم ، خصوصاً برای نقش نهادی که ایفا می کنم ، اما نمی توانم تلخی را پنهان کنم زیرا یک شهردار وجود دارد که هزینه یک حرکت دیوانه وار را برای برخی از پسران که در دادگاه تجدیدنظر محکوم شده اند ، پرداخت می کند.”

آپاندینو می گوید: “فقط این است که نقش دشوار شهرداران ، خطرات و مسئولیت هایی که آنها در معرض آن هستند ، شاید باید یک بحث سالم آغاز شود.” شهردار تورین یادآوری می کند که “در تاریخ 3 ژوئن 2017 ، هنگام نمایش فینال یوونتوس – رئال مادرید ، باند چهار نفره سارق مسلح به اسپری ضربات چاقو وارد جمعیت شدند و برای سرقت گردنبندها و ساعتهای گرانبها آن را سمپاشی کردند. این عمل شرورانه باعث ایجاد هرج و مرج شد که منجر به مجروحیت های فراوان و کشته شدن دو نفر شد.

وی افزود: “این چهار نفر ، قبلاً نیز به اتهام قتل 10 ساله حتی در دادگاه تجدیدنظر محكوم شده اند. امروز ، در یک دادگاه دیگر ، همان قاضی من را به همراه 4 نفر دیگر به دلیل یک سری جرایم مرتبط با این حقایق به 1 سال و 6 ماه محکوم کرد.

“این داستان غم انگیز مرا عمیقاً علامت گذاری کرد. روزها و ماه های بعدی در دوران شهردار بودن و در حوزه شخصی ام سخت ترین بودند. و درد آنچه امشب رخ داده هنوز زنده است و من همیشه آن را با خود حمل خواهم کرد. او توضیح می دهد ، با همان صداقت ، من می خواهم یک چیز دیگر اضافه کنم: امروز احساس تلخی در این احساسات وجود دارد. زیرا اگر این حقیقت داشته باشد که جایگاه سازمانی من بدون شک مسئولیت هایی را شامل می شود که قصد ندارم آن را کنار بگذارم ، درست است که امروز من باید به عنوان شهردار پاسخگوی حقایق ناشی از یک حرکت دیوانه وار یک باند سارق باشم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *