فاجعه رم در جام ایتالیا ، مغلوب لا اسپزیا ، اما در جدول شکست خواهد خورد: به همین دلیل است

[ad_1]

کمی بیشتر از 5 سال بعد ، کابوس اسپزیا در دور دوم جام ایتالیا به رم بازگشت. تیم جالوروسی ، این بار در وقت اضافه ، نه در ضربات پنالتی ، توسط لیگوریایی ها حذف شد. با ترک و حیرت انگیز به پایان می رسد 4-2 در زمین ، که حتی با توجه به شش تعویض انجام شده توسط Giallorossi ، حتی تصویب نخواهد شد (مترادف با شکست جدول ، این فصل دوم خواهد بود).

یک نتیجه باورنکردنی برای تیم Fonseca ، مجبور شد که تمام نیم ساعت وقت اضافه را با دو مرد کمتر بازی کند. آنها پس از اینکه پلگرینی و مخیتاریان توانستند برتری دو برابری یوونتوس را به گالابینوف و خود ساپونارا برگردانند ، آنها گلهای 107 دقیقه ورد سابق و فینال ساپونارا را تعیین کردند. مهمانی عالی برای تیم ایتالیا ، که اکنون به مصاف ناپولی می رود.

جیالوروسی را شروع کنید ، که فقط در یک ربع ساعت بازی با یک پنالتی (بسیار مشکوک) 2-0 عقب است ، که توسط گالابینوف و مهر ساپونارا تبدیل شد. با این حال ، از این پس ، این تقریباً مونولوگ تیم Fonseca است که چندین بار تور را لمس می کند بدون اینکه آن را پیدا کند ، اما هنوز هم نزدیک به این بازه موفق به بازگشت به مسابقه می شود. پلگرینی در ناحیه اسماعیلی گسترش می یابد ، درجا نشان داده می شود و فاصله را کوتاه می کند.

در نیمه دوم ، رم به فشار خود ادامه داد و در دقیقه 67 با یک قدم فاصله با گل تساوی فاصله گرفت ، اما بورخا مایورال از چند قدم به طرز باورنکردنی پاس پدرو را از دست داد. 2-2 که فقط دقایقی بعد در محور مایورال-مخیتاریان به میدان می رسد ، ارمنی با استفاده از مثلث و کمک شریک زندگی خود ، دروازه بان را با لمس دلپذیر از زیر دور می کند. در پایان ، یک اشتباه پر شور دیگر در مقابل دروازه بان مایورال که از خطا در دفاع استفاده نکرد ، چرا که میهمان توپ مقدماتی را از کنار زمین زد.

در ابتدای وقت اضافه ، کابوس تیم کاپیتول برمی گردد ، که ظرف 30 ثانیه اخراج مانچینی و پو لوپز را اصلاح می کند ، بازی را در 9 مقابل 11 ادامه می دهد. در وقت اضافه دوم سقوط و گل های ورد و ساپونارا (براکت) ، پیروزی را تحریم می کند. از بیانکونری.

پیروزی که هنوز قابل تصویب نیست ، اما در جدول اهدا می شود: این آیین نامه برای پنج تغییر در سه اسلات ، به استثنای فاصله ، پیش بینی کرده است، و اجازه می دهد تا فضای چهارم جایگزینی در صورت پسوند. اما از این فضا نمی توان برای جایگزینی ششم استفاده کرد، و همچنین داور نمی تواند در چنین مواردی مداخله کند.

برای این ، لورنزو پلگرینی در 5 دقیقه از وقت اضافه اول از نیمکت پرسیده بود که اجازه دادن به ایبانز ممنوع نیست ، اما جواب منفی بود. حالا داور ورزش باید تصمیم بگیرد که 4-2 نهایی لا اسپزیا را تأیید کند یا طبق مقررات ، 0-3 را مقابل رم قرار دهد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *