فابریزیو سوکورسی ، پزشک پاپ فرانسیس ، بر اثر ویروس کرونا درگذشت

[ad_1]

فابریزیو سوکورسی ، پزشک شخصی پاپ درگذشت78 ساله به دلیل آسیب شناسی سرطان در Gemelli بستری شد. این مرگ ناشی از عوارض ناشی از Covid-19 بود. رسانه های واتیکان گزارش دادند. فرانچسکو او را به عنوان پزشک عمومی سال 2015 انتخاب کرده بود.

در 2 فوریه سال 1942 در رم متولد شد ، شوكورسی در سال 1968 از دانشگاه لا ساپینزا فارغ التحصیل رشته پزشکی و جراحی شد و پس از دریافت صلاحیت برای تمرین سال بعد ، کارهای گسترده ای را هم در سطح پزشکی و هم در سطح تدریس انجام داده است ، به سمت های رئیس گروه کبدی و مدیر گروه بیماری های کبد ، سیستم گوارش و تغذیه ، و همچنین بخش پزشکی داخلی و تخصصی بیمارستان San Camilo Forlanini در رم.

وی تدریس ایمونولوژی را در دانشکده پزشکی بیمارستان در رم و منطقه لاتزیو ، دوره های تازه سازی در زمینه آسیب شناسی کبد را در بیمارستان سن کامیلو تدریس کرد و رئیس پزشکی بالینی و داروسازی در دانشکده پزشکی و جراحی دانشگاه حکمت بود.

پاپ فرانچسکو:

وی همچنین چندین همکاری و مشاوره در بخش دولتی با بیش از صد نشریه علمی و مشارکت داشته است. وی همچنین مشاور در اداره بهداشت و بهداشت فرماندار واتیکان و کارشناس مشاوره پزشکی جماعت علل مقدسات بود.

در ژوئن 2017 ، او به شدت تحت تأثیر مرگ دخترش کریستینا قرار گرفت، پس از یک بیماری طولانی مدت زودرس ناپدید شد. و با ذوق و سلیقه ، پاپ فرانسیس ، در محراب فاطمه ، جایی که چند روز قبل به آنجا رفته بود ، او را در کنار خود می خواست ، زیرا دو دسته گل رز سفید را در مقابل تصویر مریم قرار داد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.