عزیز در کویریناله با لیست وزرای آینده؟ در اینجا چه کسی می ماند

[ad_1]

ماریو دراگی ممکن است در ظاهر شود کویریناله با لیست وزرا از دولت او آماده است. دیشب خیلی ها پیش از این فکر می کردند. دولتی که دراگی در حال آماده سازی برای تشکیل است یک مدیر اجرایی نازک ، متشکل از حدود 16 وزیر ، تصفیه شده از وزارتخانه های تکراری و تشکیل شده ، احتمالاً توسط اعضای مختلف یک گروه کاری به رهبری ویتوریو کولائو خواهد بود. یک تیم رویایی ، همانطور که مشخص شد ، مجموعه ای از پروژه ها را برای رقابت پذیری کشور و راه اندازی مجدد اقتصاد در طی و همه گیر شدن همه گیر توسعه داده است.

طرح ها و پروژه هایی که اکنون می توانند همراه با بازیگران این تیم ، چرخ لول شروع کننده کار دولت برای بازیابی را به ریاست رئیس سابق بانک مرکزی اروپا ، که پس از صرفه جویی در رم و یورو برای اولین بار با خرید بدهی عمومی ، کشور و با اجتناب از پیش فرض ، اکنون سعی کنید ایتالیا را دوباره به پا کنید.

این تصویر وزیران احتمالی است: امور خارجه – الیزابتا بلونی ، آندره ریکاردی ، مارتا داسو. داخلی – لوسیانا لامورگه؛ دفاع – لورنزو جرینی ؛ عدالت – مارتا کارتابیا ، پائولا سیورینو ؛ اقتصاد – روبرتو گوالتیری ، کارلو کوتارلی ، فابیو پانتا. توسعه اقتصادی و زیرساخت ها – Vittorio Colao؛ سیاست کار و سیاست – Enrico Giovannini؛ امور اروپا – Enzo Moavero Milanesi؛ مسائل منطقه ای – Sabino Cassese؛ مدیریت دولتی و ساده سازی – روبرتو چینگولانی ؛ محیط زیست ، حفاظت از سرزمین و ساحل دریا ؛ آموزش ، دانشگاه و تحقیقات – Gaetano Manfredi؛ سلامت – روبرتو اسپرانزا ، اما کسانی هستند که آخرین وزیر در شب ورود به ایلاریا کاپوا را پیشنهاد کردند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.