عزاداری در دولت سیسیل: همسر مامور میمو تورانو درگذشت

[ad_1]

عزاداری جدی در دنیای سیاست سیسیل: مونیکا دی سیمون ، همسر میمو تورانو ، مشاور بهره وری منطقه ای ، در 57 سالگی درگذشتبه این خبر توسط رئیس منطقه نلو موسومچی اعلام شد ، که در حاشیه مراسم افتتاح باغ بازسازی شده اورلئانز در میدان ایندیپندنزا ، تسلیت خود و همکاران شورا را به شورای آلکامو اعلام کرد.

فرماندار گفت: “امروز ، یک فکر متصل به مشاور میمو تورانو درباره مرگ زودهنگام همسرش می رود.” مونیکا دی سیمون مدتهاست با این بیماری مبارزه می کند ، زن شوهر و چهار فرزند خود را ترک می کند. به دلیل عزاداری که کمیسر تورانو را فرا گرفت ، بازرسی نهادی در بندر Castellammare del Golfo ، که قرار بود مارسو فالکونه ، کمیسر زیرساخت امروز انجام دهد ، لغو شده است.

همچنین از لورنزو سزا از UDC تسلیت گفته شده است: “UDF با مهربانی مشاور میو تورانو را در زمینه فعالیت های تولیدی منطقه سیسیل به دلیل مرگ زودهنگام همسرش مونیکا در آغوش می گیرد. من قصد دارم از طرف همه نمایندگان پارلمان ، مدیران محلی و مدیران احساس تسلیت و نزدیکی عمیق خود را ابراز کنم. در این لحظه دردناک ، میمو عزیز ، من می خواهم دعای جامعه ما را برای خانواده شما به خداوند بخوانم. “

“من به محترم میمو تورانو ، معاون و مشاور منطقه ای در زمینه فعالیتهای مولد ، در مورد ناپدید شدن همسرش خانم مونیکا دی سیمون نزدیک هستم. میمو و خانواده اش به تمام پارلمان سیسیل تسلیت شخصی می گویند.” این را جانفرانکو میسیس ، رئیس مجمع منطقه ای سیسیل اعلام کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.