طوفان فیلومنا اسپانیا را غرق می کند ، مادرید غرق در برف است: 4 قربانی

[ad_1]

در مادرید و اطراف آن برای شدیدترین بارش برف در دهه های گذشته آماده باش است و شهردار خوزه لوئیس مارتینز-آلمیدا خواستار تقویت نیروها شد: “شهر مسدود شده است.” Philomena ، طوفانی که اسپانیا را فرا گرفته است ، تاکنون چهار کشته برجای گذاشته است: دو مرگ در پایتخت در اثر باران سیل آسا در مالاگا اتومبیلی را با دو نفر از سرنشینان که زنده نماندند ، برد

ناراحتی شدید در شهرها و فلج شدن شبکه راه ، دولت را بر آن داشت تا اسپانیایی ها را به ماندن در خانه فراخواند. ما 50 سال است که چنین نگرانی در اسپانیا نمی بینیم، وزیر کشور فرناندو گرانده-مارلااسکا را به یاد آورد. این کشور – که قبلاً گرفتار بیماری همه گیر covid-19 شده است و از روز دوشنبه در برخی مناطق اقدامات جدی تری را انجام می دهد – در معرض سرما قرار دارد ، اما بیش از همه خطر این است که کل سیستم ناپدید شود ، علی رغم رقابت واقعی با مقامات زمان و خدمات نجات .

پایتخت فلج شده است: در مادرید که اکنون کاملاً سفید شده است ، در 24 ساعت آینده 20 سانتی متر برف پیش بینی می شود و مترو تنها وسیله نقلیه ای است که در حال حاضر پس از لغو قطارها و بسته شدن فرودگاه کار می کند. اولین قربانیان در نزدیکی پایتخت ثبت شدند ، یخ زدند: یکی در Zarzalejo ، شمال غربی مادرید ، و دیگری در Calatayud ، شرق.

از طرف دیگر ، در جنوب ، باران های سنگین و سنگین تاکنون و همچنین مداوم ، باعث ایجاد ناراحتی بسیار شدیدی می شود ، اما اکنون حتی در این قسمت از کشور بارش برف پیش بینی می شود. وضعیت اضطراری که حتی پادشاه فیلیپه و ملکه لتیزیا می خواستند با یک پیام توییتر درباره “احتیاط شدید” در مورد خطرات ناشی از یخ و برف یادآوری کنند. والنسیا ، کاستلون ، تاراگونا ، تروئل و ساراگوسا از جمله مناطق هشدار قرمز هستند.

بوده است همچنین ارتش را بسیج کرد که با واحدهای اضطراری خود همچنان در خیابانهای کشور دخالت می کند ، از آنجا که تماس ها با خدمات اضطراری بدون توقف می رسند و 1500 نفر قبلاً نجات داده شده اند. وزیر حمل و نقل خوزه لوئیز مبالوس سرانجام اذعان کرد که وضعیت “از بدبینانه ترین پیش بینی ها فراتر می رود”. در حالی که آژانس ملی هواشناسی (Aemet) اخبار دلپذیری دریافت نکرد ، نشان می دهد که “افت شدید دما” از روز دوشنبه پیش بینی می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *