طرح ویروس کرونا ویروس اتحادیه اروپا: “70٪ بزرگسالان واکسینه شده توسط تابستان”

[ad_1]

“امروز ما یک طرح جدید برای تقویت مبارزه با Covid 19 ارائه می دهیم”. این ارتباط “تسریع واکسیناسیون ، افزایش ظرفیت تولید ، به روزرسانی استراتژی ها برای شناسایی گزینه های جدید و حفظ اقدامات ایمنی” را فراهم می کند. بنابراین ، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا ، اورسولا فون در لاین ، قبل از کنفرانس ویدیویی رهبران اتحادیه اروپا در روز پنجشنبه.

“واکسیناسیون برای برون رفت از این بحران ضروری است” و به همین دلیل “اکنون باید تسریع در زایمان و تجویز داشته باشیم. هدف ما این است که تا تابستان 70٪ از جمعیت بزرگسال خود را واکسینه کنیم او توضیح می دهد. این می تواند یک نقطه عطف در مبارزه ما با این ویروس باشد “، رئیس جمهور افزود. وی در پایان گفت: “با این وجود ما فقط همه این بیماری همه گیر را پایان خواهیم داد”.

“به زودی اتحادیه اروپا واکسن های اهدا شده را اعلام خواهد کرد”، استلیا کریاکیدس ، کمیساریای اتحادیه اروپا برای بهداشت را اعلام کرد. سخنگوی کمیسیون افزود: “اهدای واکسن موضوع ژئوپلیتیک سال 2021 خواهد بود.” “اروپا اولین اهدا کننده Covax است” ، ابزار واکسن جهانی در کشورهای کم درآمد.

علاوه بر این ، تا پایان ژانویه 2021. یک رویکرد مشترک برای تهیه گواهی واکسیناسیون از کشورهای عضو ، که می تواند به سرعت در سیستم های بهداشتی داخل و خارج از اتحادیه اروپا استفاده شود. کمیسیون ، کشورهای عضو و EMA با همکاری شرکت ها برای استفاده از پتانسیل اتحادیه اروپا برای افزایش ظرفیت تولید واکسن همکاری خواهند کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *