طرح واکسن: AstraZeneca برای معلمان ، پلیس و زندانیان. Pfizer و Moderna تا دهه 80

[ad_1]

واکسن های Pfizer و Moderna به بیش از 80 و آسیب پذیرترین واکسن های AstraZeneca زیر 55 سال برای کارکنان مدرسه تزریق می شود. معلم و غیر معلم ، نیروهای نظامی و پلیس ، زندانیان و زندانیان. این خطوط بازسازی برنامه واکسیناسیون است که طبق آنچه آموخته شده است ، در جلسه امروز دولت و مناطق ظاهر شد.

این مراحل به ترتیب مراحل 2 و 3 هستند ، که پس از رسیدن اولین دوز Astrazeneca در روز دوشنبه به طور مستقیم آغاز می شود. گزارش شده است که توافق توافقی بین ایالت و مناطق در مورد توزیع 3 واکسن موجود امروز وجود دارد.

در جلسه امروز با دولت ، یک پیشنهاد واحد برای توزیع واکسن های Pfizer و Moderna بر اساس درصد واقعی بالای 80 سال که توسط همان مناطق پشتیبانی می شوند، طبق آنچه آموخته شده است. در مراحل بعدی ، توزیع براساس جمعیت انجام خواهد شد.

روبرتو اسپرانزا ، وزیر بهداشت ، رئیس مناطق ، گفت: “محدودیت سنی (55 سال ، ویرایش) برای واکسن AstraZeneca ممکن است در آینده پس از ارزیابی های علمی بیشتر شود.”

وی افزود: “واکسن ها ضروری هستند ، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد که در حال ارزیابی هستند.” ما در حال تسریع آنتی بادی های مونوکلونال هستیم. واکسن روسی؟ ما نباید از منشأ واکسن ها بترسیم ، نکته مهم برای ما انتقال به EMA است (آژانس دارویی اروپا ، ویراستار). ما از اتحادیه اروپا خواستیم تا ارزیابی علمی واکسن را از روسیه و سایر کشورها انجام دهد. “

هدف از طرح واکسن ملی ، که امروز در یک نشست بین دولت و منطقه تجدید نظر شده است ، استفاده از 2 میلیون دوز در فوریه ، 4 میلیون در مارس و 8 میلیون در ماه آوریل است ، برای آنچه ما آموخته ایم ، در مجموع 14 میلیون دوز در هر ربع.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *