ضمانت جوانان 2 ، پانورمدیل دعوت نامه را راه اندازی می کند: نحوه شرکت در اینجا است

[ad_1]

Panormedil Cpt ، به عنوان بدنه معتبر منطقه سیسیل به عنوان Apl (آژانس استخدام) ، راه اندازی شد برای درخواست های ضمانت نامه جوانان 2 تماس بگیرید، برنامه اقداماتی که اتحادیه اروپا با هدف ارتقا اشتغال جوانان زیر 30 سال که به آموزش یا کار مشغول نیستند ، ارتقا یافته است.

Panormedil Cpt ، ارگانی که قادر به ارائه خدمات جستجوی شغل و تأمین نیرو است ، در تلاش است تا ملاقات بین دو طرف را با هدف دو منظوره ارائه خدمات و ابزارهای انتخاب به شرکت های ساختمانی و همچنین پشتیبانی از آموزش و یافتن نامزدها انجام دهد. کار مناسب مهارت ها و آرزوهای آنها.

در میان بسیاری از خدمات – رئیس جمهور و معاون رئیس Panormedil ، ماسیمیلیانو میکونی و فرانچسکو دانز – توضیح داده شده توسط نهاد پشتیبانی شرکت ما ، “مطابقت” وجود دارد که توسط بازار ساخت و ساز ملی تبلیغ می شود ، که با تسهیل همگرایی داده های شرکت ها انجام می شود و جوانان که می توانند به این ترتیب دوره های کارآموزی را انجام دهند و برای کسب مدرک حرفه ای کارآموزی کسب کنند “

“این یک نتیجه سودآور است – آنها نتیجه می گیرند – برای ترویج ادغام جوانان در دنیای کار و در عین حال یک فرصت استراتژیک برای شرکت ها زیرا آنها فرصتی برای شناسایی جوانان با استعداد و با آموزش آنها با ارتقا مهارت های خود دارند. ، ، آنها می توانند منابع جدید حرفه ای استخدام کرده و کارکنان خود را غنی کنند “.

جوانان علاقه مند به شرکت در این دعوتنامه می توانند کلیه اطلاعات موجود در سایت ها را پیدا کنند http://www.panormedil.it/ 2021/01/26 / Youth-Guarantee-2 / است http: //www.guaranziagiovani. gov.it/BandiAvvisi/Pagine/ default.aspx # k.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *