صندوق هزینه های جدید ، INPS شروع به پرداخت سهم می کند

[ad_1]

کمک های صندوق مهارت های جدید ، که پس از امضای توافق نامه بین Anpal و Inps در دسامبر گذشته توزیع شد ، به شرکت ها پرداخت می شود.

70 میلیون یورو اول در 18 ژانویه به این تجارت واریز می شود. این اولین پرداخت مطابق با آنچه در اطلاعیه آپالاچی از 4 نوامبر 2020 لازم است ، با پیش پرداخت 70٪ از هزینه های کارگری کارکنان درگیر در مسیرهای توسعه مهارت ایجاد شده توسط قراردادهای جمعی ارائه شده توسط کارفرمایان با اتحادیه های کارگری مطابقت دارد. . تا به امروز ، 125 درخواست با 53000 کارگر در مسیرهای مهارت آموزی بیش از 5 میلیون ساعت آموزش پذیرفته شده است.

صندوق مهارت های جدید با مصوبه قانونی تاسیس شد … 34 از 19 مه 2020 (ماده 88 (1)) برای تشویق به افزایش سرمایه انسانی در بازار کار ، به کارگران این فرصت را می دهد تا مهارت های بیشتری کسب کنند و از شرکت ها در روند سازگاری با مدل های جدید پشتیبانی کنند. سازمانی و تولیدی ، تعیین شده توسط اورژانس اپیدمیولوژیک در حال انجام است.

کل صندوق صندوق معادل 730 میلیون یورو است: 230 میلیون یورو از برنامه عملیاتی ملی برای سیستم های سیاست اشتغال فعال و 500 میلیون یورو از منابع ملی. دسترسی به مشارکت ها توسط Anpal مدیریت می شود ، در حالی که INPS پرداخت آنها را تضمین می کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.