صندوق بازیابی ، کانته اتحادیه ها ، کارآفرینان و مدیران را فرا می خواند

[ad_1]

با جلب مشارکت کشور از طرف شرکای اجتماعی به مقامات محلی ، برنامه بهبود را اصلاح کنید و در این میان شکاف 32 میلیاردی را که اتاقها در حمایت از اقتصاد تصویب کرده و هنوز توسط بحران کووید آزمایش می شود ، توجیه کنید. دولت تلاش می کند تا پس از خداحافظی از ایتالیا ویوا ، خود را تثبیت کند ، دولت نشان می دهد که به سرعت در حال رسیدگی به پرونده های فوری است – از طرح برای بودجه اتحادیه اروپا تا فرمان جدید Ristori ، که البته تا هفته آینده نباید چراغ را دید.

نخست وزیر جوزپه کنته ، همانطور که اعلام شده است ، از همه درخواست می کند: با اتحادیه ها آغاز می شود – همچنین در سخنرانی اعتماد به آن اشاره شد – سپس مشاغل ، بازرگانان و صنعتگران در روزهای دوشنبه و سه شنبه ، شهرداران و فرمانداران ، از جمله فعال ترین در چند ساعت گذشته در ارائه پیشنهادات بلکه درخواست ها هستند. به همین ترتیب ، با اختصاص 4 و نیم میلیارد برای کمک های اسکی و کوهستانی ، با وجود فصل و خطر خاص تر که دیگر اصلاً شروع به کار نمی کنیم.

تصادفی نیست که وزیر اقتصاد ، روبرتو گوالتیری ، در نامه خود در توضیح دلایل انحراف جدید در حساب های عمومی – فقط برای سال 2021 – به کمیساران والدیس دومبرووسیس و پائولو جنتیلیونی توضیح می دهد که چنین مداخله قابل توجهی برای داشتن یونجه کافی در مزرعه طراحی شده است. اگر فشار علیه Covid ، که در حال حاضر تا اواسط فوریه انتظار می رود ، در بهار ادامه یابد. متناوباً ، “که نمی توان رد کرد” ، صاحب از طریق XX Settembre قلم را روی کاغذ می گذارد ، که هنگام تهیه لیست اقدامات نیز به بودجه جدید برای درآمد مدرسه و شهروندی و امکان تمدید صندوق Covid اشاره می کند. در صورت لزوم “.

فرضیه موجود در جدول این است که هنوز 26 هفته پول رایگان اما “انتخابی” وجود دارد، برای سخت ترین بخشهای خدمات ، در حالی که برای سایر فعالیتها ممکن است یک گسترش کوتاه باشد. در همین حال ، معاون وزیر M5S ، لورا کاستلی ، همراه با سیگ اعلام کرد که سرمایه گذاری مجدد برای هر دو “کمک هزینه کارگران فصلی” و “مرخصی والدین” خواهد رسید. Cashback مشکلی ایجاد نمی کند ، حداقل در حال حاضر ، توسط ایتالیا ویوا و مخالفان مطرح شده است ، که هدف آن انتقال بازپرداخت 4.75 میلیاردی برای کسانی است که با کارت و دستگاه های خودپرداز پرداخت می کنند به نقاط تازه سازی منتقل می شود. کاستلی همیشه می گوید: “دیگر باج خواهی نمی شود ،” کاشبک “جواب می دهد.” با این حال ، در این مصوبه باید یک “خزانه داری” برای تأمین دقیق نیازهایی که ممکن است در ماه های آینده ایجاد شود “اختصاص یابد (صندوق مانور ضد Covid ممکن است مجدداً تأمین شود و به دلیل تغییرات پارلمان خشک شود).

در عوض مکانیزم نوشیدن نوشیدنی ها، هنوز مورد تجزیه و تحلیل عمیق قرار دارد ، اما Gualtieri گفت ، کمک جدید “عمدتا شامل اعتبارات مالیاتی خواهد بود.” این موضوع با شرکای اجتماعی مورد بحث قرار خواهد گرفت ، حتی اگر تماس رسمی برای بازپرداخت باشد: نسخه به روز شده سند یک بررسی کمیسیون است (جایی که ایتالیا ویوا می تواند تعداد آن را وزن کند) ، اما قبل از فوریه به طور مستقیم شروع نمی شود. یک چرخه غنی از جلسات جلسات مجلس و سنا باید هفته آینده دوباره آغاز شود ، سپس همه کمیته ها نظرات خود را بیان می کنند ، که خلاصه در گزارش کمیته های بودجه (همراه با سیاست های سنای اتحادیه اروپا) و سپس در پایان این روند ، آنها مورد توجه مجلس قرار می گیرند و پارلمان ممکن است برخی از دستورالعملهای مربوط به حکمرانی را که فعلاً از برنامه حذف شده اند ، ارائه دهد ، اما باید قبل از ارسال برنامه به بروکسل تعیین شود. هشدار می دهد Gentiloni ، “با یک پیام واضح و واضح” مطابق با توصیه های اتحادیه اروپا 2019 و “زمان و اهداف پروژه.” که برای نسخه اول برنامه توسعه داده شد ، پیشخوان سالنی با سه نفر و روسای مأموریت ها که سپس توسط طرفین رد شد. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.