صندوق اروپایی منابع و بازسازی ، آرمائو: “هدف شما این است که شکاف را با بقیه ایتالیا برطرف کنید”

[ad_1]

در همین حال ، سیسیل باید به میلیاردها یورو برسد منابع اروپا ، صندوق بازیابی و سایر وجوه این را مشاور اقتصادی منطقه سیسیل اعلام کرد ، گائتانو آرمائو طی یک کنفرانس مطبوعاتی که امروز صبح برای بررسی وضعیت اقتصادی و مالی سیسیل تشکیل شد. آرمائو گفت که او در 31 دسامبر در جلسه ای با وزیر انسجام جوزپو پروونزانو شرکت کرد.

هدف از صندوق بازیابی برای از بین بردن “علل شکاف بین ایتالیا” است. معاون رئیس جمهور منطقه سیسیل چنین می گوید ، گائتانو آرمائو در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد وضعیت اقتصادی در این جزیره. “ما نمی توانیم از بحث در مورد تخصیص منابع جلوگیری کنیم” ، و اشاره کرد که نه تنها یک بند سرمایه گذاری 34٪ به جنوب اختصاص داده می شود ، بلکه “مناطق پرجمعیت ، تولید ناخالص داخلی و بیکاری. این عناصر وزنی به بیش از 34٪ سرمایه گذاری منجر می شوند. این یک مشکل ملی نیست و اگر در آن بسته نشود در سطح ملی باید به اروپا بروید. این موضوع برنامه ریزی مناسب رشد است. هدف از مداخلات باید از بین بردن شکاف بین ایتالیا باشد که غیرقابل قبول است ، پایدار نیست و دیگر نمی تواند به تعویق بیفتد. “

مشاور اقتصادی همچنین گزارش داد که شعب بانک ها در سیسیل از سال 2017 تا 2020 18.6 درصد کاهش یافته است. از 1471 در سال 2017 به 1197 در سال 2020 “حضور کمتری از بانک ها به ویژه در مناطق حاشیه ای با این حال ، در قلمرو منطقه ای ، تعداد بیشتری از وامهای غیرفعال وامها نسبت به متوسط ​​برای ایتالیا تأیید شده است (با 6.5 compared در مقایسه با 4 national ملی) ، اما بیشتر با توجه به کاهش با وجود افزایش قابل توجه سپرده ها ، که در سیسیل 7 درصد در طول سال افزایش یافت ، وام های 8 برابر بیشتر از ملی است.

این وام ها در سال 2019 61.9 میلیارد در برابر 66.3 میلیارد در سال 2020 بود ، در حالی که وام ها در سطح منطقه 4٪ از 57.8 میلیارد به 55.5 میلیارد رسید. کاهش وامها در سراسر کشور 0.5٪ بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *