شرکت ها و خانواده های بیش از حد بدهکار ، Attiva Sicilia: ایجاد یک صندوق پشتیبانی

[ad_1]

لایحه ای برای کمک به خانواده ها ، مشاغل و مشاغل در بحران بیش از حد بدهی توسط این گروه به Ars di Attiva Sicilia ارائه شد. هدف از این لایحه تأمین نیازهای خانواده ها ، صنایع دستی کوچک ، م enterprisesسسات تجاری و کشاورزی و متخصصانی است که بیش از حد بدهکار هستند و می توانند با دسترسی به روش های ارائه شده به اصطلاح از آنها خارج شوند. “قانون صرفه جویی در خودکشی”.

با این حال ، دسترسی به این روش ها هزینه هایی را در بر می گیرد که می تواند برای کسانی که در حال حاضر در یک وضعیت اقتصادی جدی قرار دارند محدودیتی باشد. به همین دلیل ، در لایحه ارائه شده توسط Attiva Sicilia پیشنهاد شده است كه برای حمایت از این هزینه ها ، دو نوع صندوق در Irfis ایجاد شود: یكی برای چرخش مشاغل و حرفه ای ها و یكی دیگر برای وجوه غیر قابل استرداد برای مصرف كنندگان و خانواده ها. کمک مالی مشخص شده به ترتیب یک میلیون یورو و 500 هزار یورو است.

آنجلا فوتی ، معاون رئیس Ars و معاون منطقه ای Attiva Sicilia ، اولین فردی که این لایحه را امضا کرد ، توضیح می دهد: “محدودیت در فعالیت ها ، حرکات ناشی از همه گیری Covid19” ، تأثیرات منفی بر منابع مایع و اقتصادی بسیاری از متخصصان و کارآفرینان داشته است آنها نمی توانند جلوی جمع آوری بدهی ها را بگیرند. کسانی هستند که با رفع محدودیت ها می توانند فعالیت هایی را از سر بگیرند که به آنها امکان می دهد از پس عواقب این مانع برآیند ، اما همچنین کسانی هستند که حتی قبل از همه گیری در مشکل بودند و بنابراین امروز در وضعیت مصالحه قرار دارند یا فکر می کند که تنها راه نجات می تواند انداختن حوله یا کمک ناامیدانه با مراجعه به وام دهندگان باشد. برای جلوگیری از این امر ، ما تصمیم گرفتیم این لایحه را ارائه دهیم ، كه واقعاً می تواند به نیازمندان كمك كند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.