شرکتهای سیسیلی که زانو زده اند ، Assoimpresa دادخواست را راه اندازی کرد

[ad_1]

#RiapriSicilia هشتگی است که توسط Assoimpresa برای راه اندازی مجدد اقتصاد کشور نیز از طریق دادخواست آنلاین راه اندازی شده در https://www.assoimpresaitalia.it/2021/01/28/salviamo-lonomia-la-salute-e-lificazione-con-riaprisicilia/.

با صرفه جویی در اقتصاد ، مراقبت های بهداشتی و آموزش با #RiapriSicilia “، ماریو آتیناسی ، رئیس جمهور Assoimpresa با تلخی درباره این ارقام اظهار نظر کرد ، که برای بسیاری از شرکت ها مجازات اعدام است.

سال 2020 برای بسیاری از شرکت ها یک سال فاجعه بار بود – می گوید آتیناسی – با بودجه 500 میلیارد گردش مالی کمتر از سال 2019. اگر اقدامات مشخصی انجام نشود ، 2021 حتی چشمگیرتر خواهد بود ، حداقل 2 میلیون و نیم ایتالیایی شغل خود را به خطر می اندازند. اقداماتی برای احیای کشور؟ تازه سازی تا ژوئن 2021 – تأکید بر آتیناسی – کاهش تا سپتامبر و سپس یک سال مالی سفید در ایتالیا.

دادخواست به صورت آنلاین در change.orgاین م byسسه توسط Assoimpresa راه اندازی شده است و بر سه نکته اصلی تمرکز دارد: راه اندازی مجدد اقتصاد ، بازسازی مدارس و بازیابی نقش اصلی پزشکان خانواده: “ما به کمک همه نیاز داریم – نتیجه گیری آتیناسی – ما در حال امضای دادخواست هستیم ، به امید فرهنگ تغییر. که می تواند از مرگ اقتصادی کشورمان جلوگیری کنیم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *