شرایط به روزرسانی WhatsApp ، چه چیزی برای حریم خصوصی واقعا تغییر می کند و با چه عواقبی همراه است

[ad_1]

واتس اپ از کاربران خود می خواهد شرایط جدید استفاده و سیاست های حفظ حریم خصوصی را بپذیرند. کاربرانی که از اشتراک این اطلاعات امتناع می کنند دیگر نمی توانند از برنامه پیام رسانی 8 فوریه استفاده کنند. در این اطلاعیه آمده است: “با لمس” من می پذیرم “، شما شرایط جدید و سیاست حفظ حریم خصوصی را که از 8 فوریه 2021 لازم الاجرا می شود ، می پذیرید.

پس از این تاریخ ، برای ادامه استفاده از WhatsApp باید این به روزرسانی ها را بپذیرید. اگر ترجیح می دهید حساب خود را حذف کنید و اطلاعات بیشتری می خواهید می توانید از مرکز راهنمایی نیز دیدن کنید. این شرکت می گوید که این تغییرات فقط در حساب های “مشاغل” مشترک در سرویس تأثیرگذار خواهد بود: “هیچ تغییری در به اشتراک گذاری داده ها با فیس بوک در مورد چت های غیر تجاری و اطلاعات حساب ایجاد نخواهد شد و تا آنجا که به پیامرسانی شرکتی مربوط می شود ، ما نیازی به کاربران نداریم که داده ها را به اشتراک بگذارند.”

WhatsApp ، که توسط فیس بوک در سال 2014 به مبلغ حدود 20 میلیارد دلار خریداری شده است ، تأیید کرد که از این هفته شروع به ارسال اطلاع رسانی به نزدیک به دو میلیارد کاربر خود در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط خدمات خود می کند ، اما فقط به منظور ارائه “در” – اطلاعات شفاف و دقیق برای کاربران ما در مورد چگونگی و دلیل استفاده از داده ها “.

WhatsApp ، با به روزرسانی اطلاعات شخصی به اشتراک گذاشته شده با فیس بوک: در اینجا نحوه اجتناب از آن وجود دارد

بنابراین ، فیس بوک گردش در این ساعات را انکار می کند ، یعنی تغییر در قوانین افزایش تعداد داده های شخصی است که برنامه پیام رسانی به شبکه اجتماعی وارد می کند ، به منظور کسب درآمد بیشتر از این سرویس و باز کردن آن به شرکت های تبلیغاتی مستقیم.

حداقل این اتفاق در اروپا نمی افتد: “هیچ تغییری در نحوه به اشتراک گذاری داده های WhatsApp در منطقه اروپا (از جمله انگلیس) ناشی از شرایط به روز شده خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی وجود ندارد” ، WhatsApp در یادداشتی ادامه می دهد که رسماً تأیید می کند “داده های کاربران WhatsApp از منطقه اروپا با فیس بوک را به اشتراک نمی گذارد تا به فیس بوک اجازه دهد از چنین داده هایی برای بهبود محصولات یا تبلیغات خود استفاده کند”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *