شراب Doc سیسیلی با تولید 90 میلیون بطری در سال 2020 باعث بحران می شود

[ad_1]

نتایج خوب Nero d’Avola و Grillo به کنسرسیوم شراب Doc Sicilia اجازه می دهد تا سال 2020 با نتیجه رضایت بخش پایان یابد: с90،594،310 بطری تولید کرد در مقابل 95،640،634 از سال قبل.

رقم تایید کننده بازیابی مقدار بطری در ترم گذشته ، که در یک سناریوی دشواری جهانی به شراب Doc Sicilia اجازه می دهد تا در مقایسه با 2019 با 5٪ افت تولید مواجه شده است.

رئیس جمهور آنتونیو رالو گفت: “ابتکاراتی که کنسرسیوم برای مقابله با بحران اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر انجام داده است ، م Evenثر بوده است. حتی اگر این رنج به دلیل عواقب چشمگیری که کل بشریت از Covid-19 متحمل شده است ، باقی بماند ، بودجه امسال ، که فقط آنچه به پایان رسیده است ، فقط می تواند Doc Sicilia را به ادامه مسیری که تاکنون طی کرده تشویق کند. انتخاب های استراتژیک که به ما امکان می دهد نتایج برجسته ای کسب کنیم ، تأیید می کند که هیئت مدیره با افزایش قدرت در دفاع از منافع Doc Sicilia موفق شده است فعالیت های تبلیغاتی آن توسط کشورهایی که در آن مصرف ثابت مانده است ، مانند ایالات متحده ، کانادا ، آلمان و انتظار می رود حاشیه رشد داشته باشد ، مورد علاقه قرار می گیرد. سپس در بازارهای دیگر مانند چین تمرکز می کند ، جایی که علائم دلگرم کننده است. “

با همکاری ICE پکن ، شش کلاس استادانه عمیق شراب Doc Sicilia در سال 2020 در شنیانگ ، چونگ کینگ و پکن برگزار شد: متخصصان چینی بیش از 300 اپراتور را در این بخش شامل رسانه ها ، واردات ، ساملیایر و رستوران داران شرکت کردند. مرحله چهارم با دو کلاس استاد دیگر برنامه ریزی شده است که تا ماه مارس در تیانجین برگزار می شود. با یخ پکن ، استراتژی و فعالیت های ارتباطات دیجیتال نیز با ایجاد یک نمایه سازمانی در مهمترین کانال اجتماعی در چین – WeChat – با هدف ارتقا کیفیت شراب Doc Sicilia با تعامل با نسل جدید مصرف کنندگان چینی ، توسعه یافت.

فیلیپو پالادینو ، معاون رئیس جمهور گفت: “شراب Doc Sicilia تقریباً در بسیاری از بازارهای بین المللی با تعطیلی روبرو شده است ، که باعث سقوط قابل توجه صادرات واقعیت های مختلف تولید شده است ، تقریباً از روند منحرف شده و در برخی موارد حجم محصولات صادراتی را افزایش می دهد.” کنسرسیوم. “این ارقام نشان دهنده استحکام بخش شراب سیسیلی ، یک زنجیره اصلی تأمین کننده اقتصاد جزیره است. پس از نظارت و گوش دادن به کانال های دیجیتال در سراسر جهان ، ما تأیید کردیم که شراب سیسیلی توجه بسیاری را به خود جلب می کند. در خارج از کشور.”

جوزپه بورسی ، نایب رئیس کنسرسیوم ، افزود: “داده های مربوط به تولید شراب Doc Sicilia ، در شرایط بحرانی که توسط همه گیری شناخته شده است ، روند مثبت فرقه را تأیید می کند.” “این یک علامت ملموس از تعهد و کار بزرگ انجام شده توسط Doc Sicilia در زمینه ارتباطات و ارتقا است که ما را به آینده امیدوار می کند. مشارکت تعداد فزاینده ای از شرکت ها در پروژه گام بعدی در عبور بیشتر از سیسیل خواهد بود. به جهانیان و اطمینان از بازگشت اقتصادی ملموس برای همه شراب سازان سیسیلی. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *