شب اول عروسی | چرا استرس شب حجله دارم ؟

وسایل مورد نیاز شب حجله

استرس شب حجله

با نزدیک شدن به شب اول عروسی یا اصطلاحا شب حجله ، تصورات مبهمی در ذهن دخترها نسبت به چیزهایی که از دوران کودکی ذهنشان را به خود مشغول کرده است ، پدیدار می شود، اما هر زمان که فکر ملاقات با یک مرد و داشتن رابطه جنسی برای اولین بار به ذهنشان می رسد، دور هم جمع می شوند و به تقلا می افتند. جهت مطالعه منبع کلیک کنید. سایت همسرتایم شما را با مواردی که در شب حجله ممکن است برایتان پیش بیاید ، آشنا خواهد کرد.

حتی با یک تعهد کامل نیست که روابط جنسی خارج از ازدواج، وسواس با نگه داشتن پرده بکارت سالم و دست نخورده همچنان به امد و شد زیاد هر دختر تا لحظه تعیین کننده فرا می رسد که شک را با قطعیت قطع می کند. فرهنگ کشور ایران این طور است که دختر باید در سکس شب زفاف ، پرده بکارت را از دست بدهد و این نشانه پاکدامنی اوست.

پرده بکارت چیست؟
و در کجا قرار دارد؟
شکل و اندازه و رنگ آن چیست؟
رابطه پرده بکارت با باکرگی چیست؟
آیا یک دختر می تواند بدون رابطه جنسی پرده بکارت خود را از دست بدهد؟
چگونه می توانم مطمئن شوم که پرده بکارت دست نخورده باقی مانده است؟
آیا می توان بدون شکستن پرده بکارت رابطه جنسی داشت؟
آیا پرده بکارت بدون خونریزی قابل برداشتن است؟

 

پرده بکارت و باکرگی آن در شب حجله

چه زمانی یک دختر بکارت خود را از دست می دهد؟ شاید ساده ترین پاسخ این باشد که در سایت همسرتایم به آن پرداخته شده است :

دختر با همبستر شدن با مرد و به طور معمول در شب زفاف باکرگی خود را از دست می دهد، اما موضوع پیچیده تر از این است، زیرا بین زن و مرد بیش از یک رابطه وجود دارد و نه همه انواع رابطه. باعث شود یک دختر بکارت خود را از دست بدهد،
در واقع مرد می تواند در ناحیه ای که قبل از پرده بکارت است با یک زن رابطه جنسی کامل داشته باشد و بنابراین این عمل منجر به پارگی پرده بکارت یا جاری شدن خون نمی شود!!

آیا غشا بسته است؟
تصور اشتباهی برای اکثر مردم شکل گرفته است که پرده بکارت چیزی نیست جز یک پرده کر که به صورت عرضی امتداد می یابد تا واژن زن را ببندد!!
و با اندکی تأمل و بدون نیاز به کمک تصاویر علمی متوجه می شویم که این تصور کاملاً نادرست است، چرا که چگونه این غشاء کر یا سفت بوده و در عین حال اجازه عبور ماهانه خون قاعدگی را می دهد؟

پرده بکارت در کجا قرار دارد؟
همچنین ممکن است برخی فکر کنند که پرده بکارت در عمق واژن قرار دارد، اما پاسخ صحیح این است که در قسمت جلوی واژن زن و در فاصله 1 تا 2 سانتی متری از ابتدای واژن قرار دارد و شاید همین باشد. آن را در ذهن مردم با باکرگی تداعی کرد!

پرده بکارت چیست؟
توصیف دقیق پرده بکارت این است که بافتی نازک، کمی چروکیده و مایل به صورتی است که ورودی واژن را بدون اینکه به طور کامل ببندد باریک می کند.
آیا پرده بکارت بدون رابطه جنسی نقض می شود؟

البته دختران در سنین پایین ممکن است در اثر انجام برخی حرکات خشونت آمیز در حین بازی، باله، ورزش های شدید یا اسب سواری و دوچرخه سواری، پرده بکارت خود را بدون رابطه جنسی از دست بدهند.

پس بی انصافی است که دختر بر اساس وجود یا عدم وجود این غشاء باکره یا باکره قضاوت شود.

تکلیف بکارت در شب حجله چه می شود؟
در اولین برخورد جنسی یک دختر اغلب یکی از این دو اتفاق می‌افتد: یا پرده بکارت کشیده می‌شود و به طور انعطاف‌پذیری به آلت تناسلی مرد پاسخ می‌دهد، یا در یک یا چند مکان پاره می‌شود و اینکه شب اول عروسی چقدر درد دارد بستگی به نوع پرده بکارت عروس خانم دارد.
شب اول عروسی چقدر خون میاد ؟

یک مطالعه نشان می دهد که تنها 43 درصد از زنان در اولین آمیزش خونریزی دارند و حتی برای این افراد نیز شکستن پرده بکارت دلیل اصلی خونریزی آنها نیست، زیرا دلایل دیگری نیز وجود دارد.

تنش عضلات واژن
ترشحات خشک واژن
دخول خشونت آمیز مرد
یا عفونت های تناسلی در زنان .

آیا پرده بکارت بعد از سکس در شب زفاف از بین می رود؟
در واقع پرده بکارت ناپدید نمی شود، بلکه در طول زندگی زن وجود دارد و در موارد معاینه لگن می تواند آن را ببیند و حتی برخی از خانم ها خودشان با استفاده از آینه می توانند آن را ببینند (توصیه نمی شود).

این چیزی است که باعث می شود متخصصان زنان نتوانند با دیدن پرده بکارت قضاوت کنند که زن رابطه جنسی داشته یا نه!!
چرا پرده بکارت وجود دارد؟ آیا با افزایش سن تغییر می کند؟

هیچ کس دقیقاً نمی داند که چرا پرده بکارت دقیقاً در جلوی اندام تناسلی زنان قرار دارد و البته ویژگی های آن با افزایش سن تغییر می کند، زیرا در سال های اولیه زندگی کودکان برجسته و ضخیم است.

اما در نتیجه فعالیت های روزانه مانند پیاده روی، بهداشت، ورزش و غیره به تدریج شروع به از دست دادن این خواص می کند.
آیا پرده بکارت برای همه زنان یکسان است؟
همانطور که شکل چشم ها، لاله گوش و بقیه ویژگی های انسان متفاوت است، پرده بکارت نیز از نظر شکل، رنگ و اندازه از یک زن به زن دیگر متفاوت است.
برخی از انواع پرده بکارت شبیه گلبرگ های گل یا به شکل دندانه های اره ای هستند و برخی دیگر به صورت هلالی ظاهر می شوند، اما بیشتر اوقات انعطاف پذیر و قابل کشش هستند.
همانطور که اشکال پرده بکارت از یک زن به زن دیگر متفاوت است، روش برداشتن پرده بکارت نیز از یک زن به زن دیگر متفاوت است.

آیا می توان بدون شکستن پرده بکارت باردار شد؟
گاهی اوقات حاملگی ممکن است بدون شکستن پرده بکارت، و شاید بدون تماس کامل با آلت تناسلی مرد با نشت مایع منی مرد به ناحیه واژن زن به هر طریقی اتفاق بیفتد.
آیا دختر بدون پرده بکارت به دنیا می آید؟
دانشمندان بر این باورند که اکثر زنان با پرده بکارت به دنیا می آیند و درصد زنانی که بدون پرده بکارت به دنیا می آیند تنها 0.03 درصد است زیرا این دانشمندان بر این باورند که تشکیل واژن در این حالت کاملتر از حد معمول است.

معروف ترین پدیده های پزشکی در پرده بکارت کدامند؟
معروف ترین پدیده پزشکی در پرده پرده بکارت «غشای جامد» است که بدون هیچ گونه منافذ یا سوراخی است که نیاز به مداخله جراحی دارد تا سوراخ هایی ایجاد شود تا خون قاعدگی جریان یابد و سپس بقیه اعمال حیاتی واژن تکمیل شود.

از بررسی جامع مبحث پرده بکارت می توان گفت که بسیاری از افسانه هایی که در این زمینه مطرح می شود، میراث فرهنگی است که باید مورد بازاندیشی و برخورد عقلانی قرار گیرد.

صبح زفاف هم یادتان باشد که باید انرژی از دست رفته را برگردانید . استفاده از خوراکی های مقوی می تواند ، بدن شما را به حالت قبل از سکس شب زفاف برگرداند.

و اینکه جامعه به جای اینکه جامعه باکرگی را با پرده بکارت پیوند دهد و انواع دیگر جنسیتی که ممکن است دور از پرده بکارت انجام شود را نادیده بگیرد، جامعه باید مفهوم باکرگی را به کنترل های قانونی مرتبط کند که دست زدن به مرد خارجی و تسلیم شفاهی به او را به هر بهانه ای ممنوع می کند. .
از سوی دیگر، واضح است که افسانه درد و خون همراه با شکستن پرده بکارت نیز نادرست است، زیرا ممکن است درد ناشی از اسپاسم عضلات واژن در نتیجه ترس شدید از این لحظه باشد.

و اینکه پرده بکارت ممکن است از نوع لاستیکی باشد که برای چندین بار نیاز به حضور خون در مقاربت نباشد.

یکی از اطلاعات مهمی که هر دختری باید در مورد اولین رابطه جنسی در شب عروسی بداند این است که وضعیت آنطور که تصور می شود رویایی نخواهد بود، زیرا شوهر شما اغلب متشنج، عجولانه و احساس می کند که وظیفه ای در پیش دارد. که باید انجام شود که با بی پروایی و تردید بر عملکرد او تأثیر می گذارد.

وظیفه غالب شوهرتان در ساعات اولیه شب عروسی این است که چگونه پرده بکارت را بشکنید؟
و چه کسی تصور می کند که دیوار محکمی است که در مسیر تکمیل فرآیند جنسی ایستاده است و از این رو زن نقش بسزایی در آمادگی روانی و القای حس شوخ طبعی برای کاهش تنش و اضطرابی که مردان در چنین مواقعی متحمل می شوند دارد.

چگونه با شوهرم در شب اول عروسی مهربان باشم؟
آیا رابطه جنسی در شب عروسی بهترین یا بدترین در زندگی یک زن است؟
– اگر این عمل جنسی برای شما و همسرتان است، بدون شک این تجربه – در بیشتر موارد – به دلیل چندین ملاحظات از جمله بهترین تجربه در زندگی جنسی شما نخواهد بود.

اینکه شوهر در اثر چند چیز از جمله لباس، عطر و جذابیت های بدن شما که برای اولین بار می بیند و به او نزدیک می شود، در حالت تحریک جنسی قرار می گیرد.
از جمله اینکه ماه ها پیش با انواع غذاهای محرک جنسی مانند ماهی و غیره برای چنین شبی آماده شده است، علاوه بر این که برای اطمینان از انجام موفقیت آمیز کار شب حجله به داروهای پزشکی متوسل شده است ، این آمادگی بیش از حد و بالاست. هیجان او را به ارگاسم نزدیک می کند،
انزال سریع بعد از چند دقیقه تماس فیزیکی بین شما!! در عین حال، این در تضاد با شما خواهد بود، زیرا رسیدن به اوج هیجان بیشتر طول می کشد که – و نباید شوکه شوید – بار اول اغلب به آن نخواهید رسید.

شاید لازم باشد در شب اول عروسی به هر نحوی که از آن عبور می کنید، از روند جنسی صرف نظر کنید و چه یک بار یا چند بار در آن رابطه داشته باشید، مهم ترین چیز این است که لذت جنسی در آن این است که برای برنده شدن تلاش کنید. محبت و عشق شوهرتان با انجام ندادن کاری که ممکن است شما را از خود دور کند،

و رضایت خود را از او و عملکرد جنسی او به او نشان دهید تا اعتماد به نفس خود را از دست ندهد با تاکید بر رعایت توصیه های پزشکی در مورد بهداشت.
و استفاده از مواد ضد عفونی کننده در صورت ایجاد زخم های داخلی در واژن در اثر اعمال خشونت آمیز شوهر یا خشکی واژن یا غیر آن، بدون شرم از درخواست آتش بس یا استراحت یک روز یا بیشتر. تا زمانی که این زخم ها خوب شوند.

بهترین پوزیشن های جنسی در شب اول عروسی
پوزیشن های جنسی : روشی است که به وسیله آن رابطه جنسی بین زن و شوهر صورت می گیرد و با توجه به نحوه ایستادن یا دراز کشیدن زن و شوهر به اشکال مختلف نمایش داده می شود.

اهمیت شناخت و تسلط بر چنین موقعیت هایی به دلیل قابلیت جابجایی بین آنهاست که باعث تجدید هیجان و میل بین همسران و از بین رفتن کسالت می شود.
همچنین برخی از حالت ها در برخی موارد مفیدتر از بقیه هستند، مانند
تمایل به بارداری سریع،

یا برخورد با شوهری که از انزال زودرس رنج می برد،
یا شرایط سلامتی در دوران بارداری،
همچنین برخی از پوزیشن های جنسی وجود دارد که بیشتر از سایرین باعث سیری در زنان می شود.

از بهترین پوزیشن های جنسی که می توان در شب عروسی شروع کرد:

حالت سنتی
همانطور که از نام مشخص است، این وضعیت نیازی به هیچ گونه عارضه یا آمادگی قبلی ندارد، زیرا شما به پشت می خوابید در حالی که شوهر با صورت روی شما می خوابد، زیرا سعی می کند به آلت تناسلی خود نفوذ کند در حالی که به بلند کردن بدن خود بستگی دارد. تو روی ساعدش
شاید مزیت شما در این وضعیت این باشد که تقریباً هیچ تلاشی نمی‌کنید و فقط نوازش او را دریافت می‌کنید و تسلیم تلاش‌های او می‌شوید، زیرا وضعیت خوابیدن به پشت به شما کمک می‌کند تا تمام ماهیچه‌های بدنتان را شل کنید.

بنابراین، در اشتباهی که بسیاری از زنان هنگام سفت کردن عضلات پاها برای کنترل بدن خود مرتکب می شوند، دچار نشوید، که گاهی منجر به تنش دردناک عضلانی برای آنها یا سفت شدن عضلات واژن می شود که شکستن آن را دشوار می کند. پرده بکارت
در حالی که در این وضعیت هستید، می توانید برخی از لمس های عاشقانه را به این لحظه اضافه کنید، مانند حلقه کردن بازوهای خود دور گردن شوهرتان، گذراندن انگشتان بین موهای او، گرفتن صورت او در دستان خود، یا لمس هر قسمت از بدن او بیشتر در دسترس شماست

همچنین اگر فرآیند برداشتن پرده بکارت به آرامی انجام شود، مانند پیچاندن پاها به دور پشت او یا قرار دادن آنها روی شانه‌های او، می‌توانید برخی بهبودها را به این وضعیت اضافه کنید.

حالت خواستگاری
موقعیت خواستگاری یکی از بهترین شرایط جنسی – به نظر من – در شب عروسی است، به خصوص بعد از اتمام پرده پرده و آغاز برقراری یک زندگی عاشقانه بین همسران که در آن شوهر و زن به پهلو دراز می کشد، جایی که دو صورت مقابل یکدیگر قرار می گیرند و همچنین هر عضوی از بدن شوهر با همتای خود در بدن زن ملاقات می کند.

یکی از مزایای این موقعیت این است که امکان ارتباط و لمس قوی دیداری و شنیداری بین همسران را فراهم می کند و هر یک از آنها را قادر می سازد تا جذابیت های دیگری را به شکلی خجالت آور کمتر کشف کنند، همچنین یکی از شرایط خوشایند در عمل جنسی است. مخصوصاً برای کسانی که از آمادگی جسمانی بالایی برخوردارند.
شما همچنین می توانید پیشرفت های زیادی را به این وضعیت اضافه کنید، چه با بالا بردن یکی از پاهای خود بالای پاهای او، که به او اجازه می دهد تا عمیق تر به درون شما نفوذ کند.
یا با چرخاندن حالت به طوری که پشت خود را به او بدهید و سپس تماس جلو و عقب و نفوذ به داخل واژن از پشت ایجاد می شود.این حالت یکی از هیجان انگیزترین حالت ها برای آقایان است.

وضعیت زانو زدن
این موقعیت را در فرهنگ غربی سبک سگی می نامند و به دلیل امتناع ما از مقایسه زنی که خداوند او را به عنوان حیوان مورد احترام قرار داده است، این موقعیت را «موقعیت زانو زدن» می نامیم که در آن زن با تکیه بر او بر روی زانوهای خود زانو می زند. دست ها برای حفظ تعادل او در حالی که مرد از پشت سر او می آید.
چرا این موقعیت را برای شب عروسی نامزد می کنیم؟ این وضعیت ممکن است برای بسیاری از مردان و زنان در شب عروسی و پس از شکستن پرده بکارت به دلایل متعددی مناسب باشد، از جمله؛ ضعف تماس چشمی و حتی عدم وجود آن در این شرایط، که به پنهان کردن مظاهر کمرویی که ممکن است با وجود بینی شوهر ظاهر شود، کمک می کند.

که باعث می شود اعتماد به نفس او را از دست بدهد. از طریق این موقعیت، او قادر خواهد بود بر تلاش های ناموفق غلبه کند، یا بر ترس های خود غلبه کند بدون اینکه تحت فشار مشاهدات چشمان همسرش قرار گیرد.

از سوی دیگر، این وضعیت برای دختر خجالتی نیز مناسب است که برای اولین بار از نگاه های شوهرش به جذابیت های برهنه خود می ترسد و عدم ارتباط چشمی به او این فرصت را می دهد که به دور از تلاش برای دفن احساسات و عواطف، از رابطه جنسی لذت ببرد. احساس ترس از ظاهر شدن روی صورتش.
همچنین، این وضعیت اجازه می دهد تا درجه ای از کنترل و مشارکت محدود زن در روند جنسی.

مشکلاتی که ممکن است در شب عروسی با آن روبرو شوید
یکی از حقایق شناخته شده در مورد رابطه جنسی این است که نوعی «عملکرد» است که مانند هر عملکرد دیگری با طول مدت تمرین و کسب تجربه بهتر می شود، به این معنی که شب عروسی ملاک واقعی برای ارزیابی زندگی جنسی نیست و قضاوت مثبت یا منفی آن صفحات و بررسی اطلاعات و داستان های جالب و جذاب.

چرا این را به شما می گوییم؟ – چون انتظار می رود در شب عروسی با یکسری مشکلات غیرمنتظره مواجه شوید و رسیدگی به آنها وظیفه شماست و چون اغلب مشکلات فوری و غیر دائمی هستند باید هوشمندانه و عاقلانه با آنها برخورد کنید. تا برای شوهرت فاش کنی که کدام زن را برد!!.
در این قسمت از فایل جامع شب عروسی که توسط – سایت نازک – برای هر دختری که در شرف ازدواج است ارائه می شود، مهمترین مشکلاتی که ممکن است در شب عروسی با آن مواجه شوید را رصد می کنیم. نحوه برخورد با آنها:

هیچ نعوظی برای اندام شوهر وجود نداشت
بله، این ممکن است با وجود تمام آمادگی های قبلی که در آن مردان مشتاق هستند که ابزارهایشان در چنین شبی کارآمد باشد، اتفاق بیفتد، اما فشار روانی همراه با خستگی و ترسی که شوهر در روزهای قبل از شب عروسی با افسانه های فراوان تجربه می کند. در مورد پرده بکارت او را مجبور می کند که ناخواسته تصمیم به اعتصاب و توقف کار بگیرد.

و در اینجا نقش شما به عنوان یک همسر تحصیل کرده و آگاه است، نه اینکه احساس ناامیدی، رنجش یا ناراحتی نشان دهید، یا کلماتی را که شوهرتان را تحقیر می کند یا اعتماد به نفس او را تضعیف می کند تا موضوع از یک علامت زودگذر تبدیل نشود. به یک بیماری مزمن
تنها کاری که باید انجام دهید این است که محیط اطراف خود را با نهایت هوش و ذکاوت تغییر دهید و آن را از حالت شکست موقت خارج کنید و به فضایی جدید از طنز و سرگرمی تبدیل کنید. اگر در رقصیدن مهارت دارید، می توانید با او برقصید یا از او بخواهید چیزی سبک بخورد.

یا اینکه با هم یک حمام آب گرم داشته باشید، یا حتی فرآیند کنترل و مدیریت فرآیند جنسی را با شروع به تحریک آهسته آهسته با بوسیدن، پیش بازی و لمس کردن به عهده بگیرید تا زمانی که شروع به پاسخ دادن کند.

انزال سریع از سوی شوهر در هنگام دخول رخ می دهد
یکی از معروف ترین مشکلاتی که همسران در شب عروسی با آن مواجه می شوند، سرعت افتادن منی شوهر به محض وارد شدن آلت تناسلی مرد به واژن یا شاید قبل از آن در زمان پیش بازی است.

این منجر به اختلال نعوظ دوباره یا بی میلی شوهر برای تکمیل روند جنسی می شود، حتی اگر زن به حالت سیری نرسیده باشد.
این یکی از مشکلات رایجی است که اغلب در شب عروسی در اثر شور و شوق زیاد و طولانی شدن پیش بازی بین همسران رخ می دهد، بنابراین لازم است همسر بداند که این یک مشکل اورژانسی است که هر بار بهبود می یابد. رابطه جنسی تا زمانی که در بسیاری از موارد برای همیشه از بین برود انجام می شود.
و این صبر و شکیبایی با شوهر تا زمانی که او تناسب جنسی خود را به دست آورد و بتواند از ابزار خود به گونه ای استفاده کند که آسیبی به او وارد نشود یا نسبت به او احساس حقارت نکند، تأثیر خوبی در روابط بین شما در آینده خواهد داشت.

از سوی دیگر، در اینجا چند توصیه کاربردی برای کاهش سرعت انزال شوهر وجود دارد:

سعی کنید بعد از خواب طولانی مدت و نه قبل از خواب رابطه جنسی داشته باشید
دوره های پیش بازی را قبل از مقاربت کوتاه کنید و از پیش بازی با خود آلت تناسلی خودداری کنید
از موقعیت هایی که در آن شوهر کنترل می شود، مانند موقعیت سنتی، به موقعیت هایی که توسط شما کنترل می شود، مانند موقعیت شوالیه که در آن شوهر به پشت می خوابد و شما بالای سر او هستید، تغییر دهید. این به شما این امکان را می دهد که به عضلات واژن در جلوی آلت تناسلی او فشار وارد کنید که انزال را به تاخیر می اندازد.

از تمام موقعیت هایی که جلوی آلت تناسلی پایین است خودداری کنید
با او موافق باشید که عضوش به محض اینکه میل به انزال پیدا کرد بیرون بیاید و این باعث ناراحتی شما نمی شود و در زمان قرار دادن مجدد زمان بیشتری به شما می دهد.

مطمئن شوید که شوهرتان قبل از نزدیکی مقداری موز بخورد
هنگام رابطه جنسی در شب حجله در واژنم احساس سوزش دارم
احساس درد یا سوزش در واژن در حین یا بعد از مقاربت نیز یک مشکل مورد انتظار در شب عروسی است. برای ارائه یک درمان دقیق برای این موارد، ابتدا باید بدانید که بدن شما در طول فرآیند جنسی چگونه کار می کند:
بدن زن گروهی از مایعات را در ناحیه واژن ترشح می کند که باعث کاهش احساس اصطکاک و سوزش در هنگام ورود و خروج آلت تناسلی مرد می شود و در عین حال به تسهیل دخول کمک می کند.

بدن یک زن معمولاً 8 دقیقه پس از برانگیختگی جنسی برای ترشح این مایعات نیاز دارد، اما در برخی موارد تنش، ترس یا اضطراب شدید و یا در نتیجه تغییراتی در بدن، زن ممکن است چنین مایعاتی را در حد مناسب ترشح نکند. مقداری که از درد اصطکاک ناشی از نفوذ قوی جلوگیری می کند و عود می کند.
در صورت تداوم این احساس دردناک می توان در ابتدا از داروهایی استفاده کرد که همان عملکرد ترشحات طبیعی را انجام می دهند و در صورت در دسترس نبودن از برخی داروهای دیگر مانند وازلین طبی یا روغن های ماساژ استفاده کرد.

احساس می کنم واژنم کوچک است و مقاربت دردناک است
هنگامی که زن ترس یا تنش دارد، مانند شب اول عروسی ، گرفتگی یا گرفتگی عضلات واژن ایجاد می شود که باعث می شود شوهر به سختی به آلت تناسلی خود نفوذ کند و برای این مشکل چاره ای جز این نیست. سعی کنید آرام شوید و ماهیچه های پا را سفت نکنید و بگذارید همه چیز به طور طبیعی پیش برود.
مهمترین پاسخ هایی که دختران در مورد شب عروسی به دنبال آن هستند و موضوعات مرتبط مانند پرده بکارت، عمل جنسی و بهترین پوزیشن های جنسی در شب عروسی را ارائه کرده ایم.

همچنین سعی کردیم به رایج ترین سوالات مربوط به مشکلات پیش بینی شده در شب زفاف پاسخ دهیم.

آنچه در این مبحث ذکر شده برای هر مرد و دختر جوانی بسیار مهم است و شما باید سهم خود را در گسترش آگاهی و فرهنگ صحیح که بسیاری را از جدایی و سوء ظن مصون می دارد انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *