شامپولیلو و ننچینی ، دو سناتوری که دولت کونته را در شرایط شدید نجات می دهند

[ad_1]

با كمتر از 155 رأی موافق ، ادامه ماجراجویی دولت برای كنته دشوارتر بود. با این حال ، با دریافت 156 مورد در سنا ، مدیرعامل در حال حرکت به جلو است ، حتی اگر در آستانه تیغ باشد.

آرا the دو سناتور مهم بود ، اما در میان جنجال ها به دست آمد للو سیامپولیو ، نماینده سابق M5 در مجلس و ریکاردو ننچینی از ایتالیا ویوا. در حالی که رئیس جمهور کازلاتی آماده اتمام رای گیری بود ، هر دو در آخرین ثانیه به نفع دولت رأی دادند. لحظه های تنش ، رأی گیری مسدود است. به هر حال ، به لطف آزمون تلویزیونی ، Ciampolillo و Nencini حق رای دادن و انجام این کار را در حمایت از دولت دارند. لگا و FdI اعتراض کردند و اعلام کردند که از کال درخواست تجدید نظر می کنند.

اما Ciampolillo و Nencini چه کسانی هستند؟ اولین ، متولد باری در 2 فوریه 1972 ، گریلینوی سابق است. در انتخابات اداری 2009 ، وی کاندیدای جنبش 5 ستاره برای شهرداری باری بود که در آن 0.4٪ آرا را به دست آورد. وی در سال 2013 به عضویت سنا انتخاب شد و به عضویت کمیته دائمی VIII (کارهای عمومی ، ارتباطات) و متعاقباً کمیته مدیریت عمومی و نظارت بر خدمات رادیو و تلویزیون درآمد. در سال 2018 ، وی دوباره به عنوان پالازو ماداما انتخاب شد. یک سال پیش ، او در پایان تحقیقات عدم بهبودی از حزب اخراج شد.

ریکاردو ننچینی

از طرف دیگر ، ریکاردو ننچینی سناتور توسکانی از گروه Psi-Iv است. عاشق روشنفکر ، نویسنده ، دوچرخه سواری. وی دبیر PSI بود ، اما همچنین فرماندار توسکانی و نماینده مجلس بود. بنابراین ، تاریخ سیاسی آن پر از مراحل است. در سال 2013 ، به عنوان سناتور منتخب ، توسط Renzi به معاون وزیر زیرساخت و حمل و نقل منصوب شد و سپس توسط Gentiloni تأیید شد.

در سال 2018 ، نامزد صبحانه چپ میانه با لیستی که سوسیالیست ها ، سبزها و پروادیان را متحد می کند ، دوباره به پالازو ماداما انتخاب شد. وی سپس به ایتالیا ویوا پیوست و بدین ترتیب رنزی در مجلس سنا دست داد و سپس با رای اعتماد به کونته از او فاصله گرفت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *