سینما: کریستین دی سیکا 70 ساله می شود: او 40 سال با ایتالیایی ها می خندد

[ad_1]

امروز کریستین دی سیکا هفتاد ساله می شود. یک نقطه عطف مهم ، با تعادل یک زندگی و شغل ، احتمالاً قبلاً ساخته شده ، اما همچنین تمایل به گفتن چیزهای بیشتر. او در کشوی کریستین ، پسر ویتوریو ، آرزوی بزرگی دارد که روایت یکی از داستانهای زیاد در مورد پدرش ، کارگردان چهار اسکار است. فیلمی درباره خلق La porta del cielo ، یکی از کمترین یادآوری های فیلم زوج دی سیکا-زاواتینی ، در واقع پیچیده ترین و از بسیاری جهات مدرن ، که پردازش آن بسیار دشوار بود. کریستین سال هاست که می خواهد این داستان را به صفحه نمایش برساند اما هنوز موفق نشده است.

یکی از شگفتی های بسیاری که این پسر هنر آماده می کند ، با یک پدر پیچیده و پرحجم ، یک بازیگر مادر ، ماریا مرکادر ، زندگی در سینما ، از تعطیلات به عنوان یک پسر در خانواده روسلینی ، در شرکت ایزابلا ، که او نیز با او نامزد بود عروسی با سیلویا وردونه ، خواهر کارلو و دختر ماریو ، یکی از بزرگترین منتقدان و مورخان سینمای ایتالیا. حرفه هنری از اوایل آغاز می شودهمراه با سینما ، علاقه به موسیقی ، و شاید د سیکا جوان یکی از معدود بازیگران ایتالیایی است که روح آمریکایی دارد و تمایل مداوم به آوردن برادوی به ببر دارد.

تقریباً پنجاه سال شغلی ، که با این وجود ، عموم مردم تقریباً چهل سینپانتونی را به خاطر می آورند ، عمدتا در یک زن و شوهر با ماسیمو بولدی ، مشارکتی که امسال با “در تعطیلات در مریخ” تجدید شد اما به همان اندازه که برای اقتصاد صنعت فیلم سازی ایتالیا ، این تنها بخشی از زندگی حرفه ای کریستین دی سیکا است که سرانجام باید در هفتاد سالگی اعتبار زیادی به آن داده شود.

بازیگری که از کودکی با کارگردانان با استعداد همکاری کرده است ، از پوپی آواتی در فاحشه خانه گرفته تا سالواتور سامپری که با او دو فیلم Liquirizia و Un amore را در کلاس prima فیلمبرداری کرده است ، که هر دو دارای دو نقش یک بازیگر جوان هستند که در حافظه باقی مانده است. ، مانند از طرف دیگر ، در گروگ فراموش شده اما پیشگویانه توسط فرانچسکو لاودادیو ، هجو قدرت و رسانه ها. او حتی در محبوب ترین کمدی ها می دانست چگونه نقش هایش را به خوبی انتخاب کند. خواستگار ثروتمند لورا آنتونلی در فیلم “من قایق را می سازم” ساخته سرجیو کوربوچی لحظات مقاومت ناپذیری دارد و بازیگر خسته کننده و جاه طلب کمپانیا در بوروتالکو. کارلو وانزینا برای او یک سری نقش های باشکوه از Sapore di mare تا تعطیلات کریسمس به Yuppies ، نمونه های اولیه cialtronic از لحظات مختلف تاریخ ایتالیا ، از رونق تا میلان تا نوشیدن ، دوخت. درست مثل دون بورو از Vacanze در آمریکا با لهجه Ciociaro و رفتار سریع او یک مکان فراموش نشدنی است.

این یکی از بهترین لحظات شغلی اش را به او هدیه می کند کارلو وردونه ، در همکلاسی ها ، تونی براندو خود یک شخصیت غم انگیز است که او را به یک گروتسک تبدیل می کند ، و او را با حساسیت یک بازیگر نژاد کاملاً باوقار می گذارد. در اینجا ، این اغلب توسط Christian De Sica ، بازیگر در بالاترین سطح ، فراموش می شود. او این را اخیراً در نقش های مکمل نشان داده است. در فیلم The Tourist ، یک فیلم هیجان انگیز متوسط ​​که در ونیز فیلمبرداری شده است ، او با چندین صحنه دو ستاره بین المللی مانند جانی دپ و آنجلینا جولی را گرفت. ساقی او در فیلم Il principe abusivo الساندرو سیانی بهترین دلیل برای دیدن فیلم است.

حتی به عنوان کارگردان ، کریستین دی سیکا هم از نظر مخاطبان و هم از نظر منتقدان کمتر از آنچه شایسته اوست جمع آوری کرده است. اولین کار او ، Faccione ، در سال 1991 ، پس از سی سال ، شایسته تجدید نظر است ، مردان مردان و سه مرد هر دو فیلم هستند که باید دوباره ارزیابی شوند.

او چهل سال صادقانه به ایتالیایی ها خندیده بود کریستین دی سیکا و حتی برای آن باید قدردان باشیم. برای روز تولد او ، خوب است به یاد داشته باشید که او بخشی مهم از سینما و لباس ایتالیا بوده و هست. مثل بابا ، احتمالاً دوست دارد. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *