سینما ، روکو سیفردی در سن 57 سالگی موفق به کسب دو “اسکار در فیلم های پورنو” شد

[ad_1]

بازیگر ، کارگردان و تهیه کننده ایتالیایی فیلم های بزرگسالان ، روکو سیفردی، شنبه در لاس وگاس برنده شد دو جایزه Avn دیگر: مجسمه های معتبر ، معادل اسکار ، که سالانه توسط صنعت سرگرمی بزرگسالان آمریکایی برای پاداش دادن به دستاوردهای جهان در این بخش اهدا می شود.

این رویداد امسال در قالب دیجیتال و در ارتباط با لاس وگاس در روز شنبه 23 ژانویه برگزار شد. Rocco Sifredi مجسمه آرزو را در سال 2021 به عنوان “بهترین هنرمند مرد خارجی” دریافت کرد و به دلیل همكاری آمریكایی اش جین وایلد ، برای فیلم بلند “Roccòs Back to America for More Adventures” ، به خاطر همكاری آمریكایی خود ، بهترین صحنه دوئت را دریافت كرد. (Evil AngelVideo، 2020) ، قبلاً برنده جایزه Xbiz در 15 ژانویه گذشته در لس آنجلس ، یک رویداد بخشی دیگر ، مانند گلدن گلوب برای اسکار هالیوود ، در انتظار مراسم جوایز در لاس وگاس است.

– من هنوز هم به عنوان بهترین بازیگر سال ، تقریباً 57 ساله ، برنده شدم. این بدان معناست که من هرگز متوقف نخواهم شد – اظهار داشت روکو سیفردی به مناسبت دو “اسکار پورن 2021” مهم – اما چگونه آنها باعث می شوند که من برنده شوم “بهترین مجری سال” ، “برای من تقریباً 57 سال. بچه ها ، این شگفت آور است” ، بازیگر ، کارگردان و تهیه کننده ، اهل اورتونا (CH) ، با کنایه معمول از خود نتیجه گیری کرد.

Rocco Sifedi در 4 مه 57 ساله خواهد شد و در بیش از 30 سال زندگی حرفه ای خود بیش از 40 جایزه Avn مختلف را در ایالات متحده دریافت کرده است و به عنوان بهترین ایتالیایی در تالار مشاهیر شناخته می شود که بزرگترین شخصیت های سرگرمی بزرگسالان را جشن می گیرد. آخرین تندیس برنده شده توسط روکو سیفریدی در کالیفرنیا به عنوان “بهترین مجری مرد” به سال 2019 برمی گردد ، در حالی که اولین جایزه Avn در این گروه توسط هنرپیشه ایتالیایی در پایان قرن گذشته دریافت شد: در سن 29 سالگی ، در سال 1993 AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.