سینما ، در جایزه گلدن گلوب برای خلاقیت کلی برای جین فوندا

[ad_1]

28 فوریه در بورلی هیلز ، کالیفرنیا، در نسخه بعدی گلدن گلوب ، جین فوندا بازیگر زن جایزه دستاورد کلی را دریافت می کند ، سسیل بی دمیل ، بالاترین افتخار اعطا شده توسط انجمن مطبوعات خارجی هالیوود (Hfpa)

به دلیل همه گیری Covid-19 این یک مراسم بسیار متفاوت از معمول خواهد بود ، اما فوندا ، 83 ساله ، یکی از برجسته ترین چهره هایی خواهد بود که بخاطر حرفه طولانی مدت و همه کاره خود به عنوان بازیگر ، 60 سال پیش آغاز شده است ، در حال حاضر 6 طلا در جهان با 15 نامزدی و دو اسکار برنده شده است.

Hfpa گفت: “استعداد انکار ناپذیر او بالاترین سطح شناخت را برای او به ارمغان آورده است. اگرچه زندگی حرفه ای او به نوبه خود تغییر کرده است ، اما تعهد بی دریغ او برای تغییر همچنان باقی است.”

در گذشته ، جایزه Cecil B. Demil به دیگران ، سوفیا لورن ، جودی فاستر ، مریل استریپ ، اپرا وینفری ، رابرت دنیرو ، شان کانری ، مارتین اسکورسیزی ، استیون اسپیلبرگ و سال گذشته تام هنکس اهدا شده بود.

در میان بزرگترین بازدیدهای ستاره هالیوود ، دختر هنری و خواهر پیتر فوندا ، کلاسیک هایی مانند “کلوت” ، “سندرم چینی” ، “رئیس در پارک” ، “باربارلا” ، “سندرم چینی” و “وجود دارد. جولیا ». وی دو جایزه اسکار ، در سال 1972 برای “حلقه بازرس کلوت” و در سال 1979 برای “بازگشت به خانه” ، دو جایزه بافت ، دیوید دی دوناتلو ، جایزه امی و در سال 2017 شیر طلایی را برای یک حرفه در ونیز دریافت کرد. نقش های اخیر برای مجموعه “گریس و فرانکی” نتفلیکس ذکر شده است.

نه تنها سینما و تلویزیون برای این بازیگر زن ، که در گذشته به عنوان یک مروج تناسب اندام (به ویژه ژیمناستیک هوازی در دهه 80 ، زمانی که حدود چهل ساله بود) و یک فعال سیاسی شناخته می شد ، به دلیل جنگهایش در دهه 60 علیه جنگ ویتنام. وی اخیراً در صف اعتراضات علیه تغییر اقلیم و حفاظت از محیط زیست ، چندین بار در پله های پایتخت در واشنگتن دستگیر شده است. این بازیگر همچنین با نوشتن كتابی درباره اهمیت فعالیت ، نحوه تلاش های محیطی او را از افسردگی نجات داد. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *