سینما ، آندو: “کودک پنهان” در ماه فوریه آماده است ، اما ما منتظر سینماها خواهیم بود

[ad_1]

“اواسط فوریه” آماده خواهد شد کودک پنهان، فیلم جدید روبرتو آندو ، بر اساس رمان او برای La Nave di Teseo منتشر شده است. به آنسا بگویم ، همان کارگردانی که در حال حاضر در تدوین فیلم نقش دارد و برای Stabile di Napoli همچنین مدیر نمایش “Piazza degli eroi” ساخته توماس برنارد را امضا کرد ، اولین بار در روز شنبه ، 23 ژانویه در Rai5.

من موفق شدم فیلمبرداری مجموعه را در ماه آگوست به پایان برسانم – مدیر می گوید -. اما در این مرحله ، فکر می کنم این فیلم در پاییز اکران شود ، زمانی که امیدوارم سالن های نمایش بتوانند دوباره بازگشایی شوند. وی گفت: “من از سیستم عامل ها بیزار نیستم.” همه گیر فقط روند را که از قبل در جریان بود سرعت بخشید. اما از نظر فرهنگی ، دقیقاً به منظور عدم تمرکز بر روی این جدا شدن و تقویت ارتباط با مردم ، در این لحظه باید از سینماها دفاع کنیم ، در کنار غرفه داران بمانیم.

این فیلم که در ناپل فیلمبرداری شده و توسط BiBi Film و Rai Cinema تهیه شده است ، داستان گابریل سانتورو ، استاد پیانو در هنرستان سن پیترو با بازی سیلویو اورلاندو و یک پسر ده ساله است که یک روز صبح به طور ناگهانی وارد آپارتمان خود می شود. آنتو اضافه می کند ، سکوها و تئاترها “دو فصل متفاوت هستند. اما برای من ، سینما به دلیل اهمیت اجتماعی و فرهنگی که دارد ، در اتاق است.” رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *